Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НОВИНАРСКО ДНО НЕПОСТОИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,906
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#128-03-2020, 02:47 PM
Reply
mickey Offline
Junior Member
**

Posts: 19
Joined: Jan 2010
Reputation: 0
#2

Никогаш не е имало сериозни новинари секогаш се гледале со некоја партија да бидат блиски а не да бидат професионалци
14-04-2020, 10:04 PM
Reply