Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 1.1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ГРЦИВЕ СИ ОДАТ ДОМА !!!!!
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,133
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

[Image: 1255129_full-lnd.jpg]


[Image: 1255158_full-lnd.jpg]JeeeJeeeParty1Party1Sm_winkSm_wink
23-06-2010, 12:37 AM
Reply