Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.88 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Red Bull трка со трицикли!!!
Author Message
Igor988
Unregistered

 
#1
1xclaim 
На 10.07.2010,во 12 часот во Битола на ТУМБЕ КАФЕ,ќе се одржи трка со трицикли.8-те најдобри патуваат на финалната трка која ќе се одржи во Септември во Белград.Сите заинтересирани можат да се информираат за сите детали на следниов линк http://www.facebook.com/photo_search.php...7&view=all

Многу забава и дружење на "Тумбе кафе" во Битола на 10.07.2010.Red Bull организира трка со трицикли.Сите заинтересирани можат да се пријавуваат на 077 737 909.За дополнителни информации посетете го следниов линк:http://www.facebook.com/photo.php?op...29008490454207

http://www.facebook.com/posted.php?id=12...3315181769
Погледнете го видеото...


Пријави се !!! Учествувај и победи !!! Патувај во Белград !!! Можеш да освоиш1000евра
22-06-2010, 04:59 PM
Reply
Igor988
Unregistered

 
#2

ПРИЈАВУВАЊЕТО Е ЗАПОЧНАТО И ЌЕ ТРАЕ ДО 07.07.2010 !!!

Пријави се на трката !!! Направи ТРИЦИКЛ !!! Победи и освој награди !!! Патувај во Белград и освој 1000евра !!!
27-06-2010, 06:03 PM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#3

Има активни членови од Битола, можеби некого ќе видиме на трката... Афион ќе биде мотивиран од наградата, пишуваше дека нема идено за Белград... Icon_razz

28-06-2010, 12:19 AM
Reply
Igor988
Unregistered

 
#4

Се надевам дека се ке помине во најдобар ред и дека ке биде лудница...Icon_razz))
28-06-2010, 05:15 PM
Reply
Igor988
Unregistered

 
#529-06-2010, 05:35 PM
Reply