Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БОЖИК
Author Message
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#4

(06-01-2010, 02:01 PM)dzandar Wrote: "Kolede lede
padnalo grede,
utepalo dete..."

maro, ti si mi kumanovac kako mene, aj na tumbu na po ednu grejanu rakiju vecer!:nazdravje:

B'dnji vecher se pravi doma. Ne se iskcha od doma. Da vidimo u koga ke padne parka... Jutre e d'n za po gosti i za iskachanje. Sm_winkParty2Vozbud
07-01-2010, 12:07 AM
Reply


Messages In This Thread
БОЖИК - by mara-popara - 31-12-2009, 03:18 AM
RE: БОЖИК - by dzandar - 06-01-2010, 02:01 PM
RE: БОЖИК - by mara-popara - 07-01-2010, 12:07 AM
RE: БОЖИК - by Solenik - 06-01-2010, 04:22 PM
RE: БОЖИК - by mara-popara - 07-01-2010, 01:37 PM
RE: БОЖИК - by pirinec - 07-04-2010, 01:10 AM
RE: БОЖИК - by pirinec - 12-04-2010, 10:11 PM