Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.44 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КОЈ И ЗОШТО ГО УБИ КРАЛОТ АЛЕКСАНДАР
Author Message
TATAP Offline
турко-монгол

(10-08-2011, 08:00 AM)афион Wrote: I so ako znaete, ke idite da me ubivate Icon_razz
И аз това щях да питам! Pishtoldzija Pos

Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
10-08-2011, 01:10 PM
Website Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

(19-07-2011, 09:34 PM)Playboytaxi Wrote: Tatuirovkata na Vlado Chernozemski:

[Image: fegnko.jpg]
И Таксист, се истетовира ли ти исто како Черноземски?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
10-08-2011, 02:45 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak

(10-08-2011, 08:50 AM)Black Wolf Wrote: Афионе, афионе-хора като тебе не допринасят за дискусията, слагаш само постове и мнения които или са провокативни, или са просто така-да си говорим и да минава времето с емотиконки.
Чудя се дали и в в реалния живот си такъв, или играеш роля тук?
Трябва да се научим да различаваме фактите от мисленията-иначе няма да се ориентираме в истината, а обратното на истината е лудостта: и на индивидуално, и на национално равнище.

Abre volk, me imas nekogas videno prv da pocnam so provokacija? Ete dodeka bev moderator na istorija na drug forum, site bugari bea zadovolni od moeto rabotenje. Jas sum iskren so sekoj sto e za razgovor, a so dosta od bugarskite forumcii sum i dolgo vreme prijatel, na primer biljana , tatar , sofmak itn sme razgovarale so denovi i toa na cilivilizaran nacin.

A za ostanatoto toa e samo odgovor na nekoj koj provocira.
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija

http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
10-08-2011, 02:59 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak

(10-08-2011, 01:10 PM)TATAP Wrote:
(10-08-2011, 08:00 AM)афион Wrote: I so ako znaete, ke idite da me ubivate Icon_razz
И аз това щях да питам! Pishtoldzija Pos

Ova e srbinceto , sto se kurcese na vodenica, samo kako da mu kazam deka ne sum toj, mi pusti slika od edno mlado dete so naocari Icon_razz A jas nikogas nemam noseno naocari.

Ete i jas te znam tebe tatap Icon_razz Pa pazi se od mene Icon_razz Icon_razz Icon_razz
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija

10-08-2011, 03:01 PM
Reply
Playboytaxi Offline
Senior Member

(10-08-2011, 02:45 PM)МрачниотКоњаник Wrote:
(19-07-2011, 09:34 PM)Playboytaxi Wrote: Tatuirovkata na Vlado Chernozemski:

[Image: fegnko.jpg]
И Таксист, се истетовира ли ти исто како Черноземски?

[Image: 267349_2110786780869_1581624596_32031223_4332028_n.jpg]

My Blog with hundreds of original VMRO and other old documents related to Macedonia:
http://macedoniandocuments.blogspot.com/...lchev.html

10-08-2011, 05:10 PM
Website Reply
TATAP Offline
турко-монгол

(10-08-2011, 03:01 PM)афион Wrote: Ete i jas te znam tebe tatap Icon_razz Pa pazi se od mene Icon_razz Icon_razz Icon_razz

Да не ми изпиеш ракията? Pishtoldzija Icon_mrgreen
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
10-08-2011, 07:04 PM
Website Reply
афион Offline
Posting Freak

(10-08-2011, 07:04 PM)TATAP Wrote:
(10-08-2011, 03:01 PM)афион Wrote: Ete i jas te znam tebe tatap Icon_razz Pa pazi se od mene Icon_razz Icon_razz Icon_razz

Да не ми изпиеш ракията? Pishtoldzija Icon_mrgreen

Samo so rakija ke pominesPishtoldzija a nesto za jadenjeBravo

Makedonija

10-08-2011, 07:08 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

Пази од буквите да не се сопнеш таксист, меѓу В и Р стои М а не Б...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11-08-2011, 01:00 AM
Reply
Guest
Unregistered

Коннико аз доколко си спомням от уроците по история, то едно време е имало и тракийска и добруджанска революционни организации.Да не би ся да ми кажеш, че аз съм од тракийската нация и дека оти сум наскедник на Орфей и Спартак.

A, и също да допълня преди това организацията е била ВМОРО, а преди това БМОРК.Ай кажи ми що значат те съкращения.

поздрави
11-08-2011, 01:20 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

Гостину домаќин, збориме за тетоважата на Черноземски, не за тоа како ти переле мозок на уроците по историја.
Тетоважата е ВМРО, не ВБРО.
11-08-2011, 03:37 PM
Reply
Guest
Unregistered

Аз ти дадох пример в предишният си пост и пак те питам - след като лудето от Одрин са имале и те организация(фактически били са част от ВМОРО), аз ся античкий тракиец ли съм?
И пак ще питам защо преди Първата световна война организацията е била ВМОРО, а преди това от 1896 до 1902, БМОРК?

Няма да коментирам на кой са му промивали мозокот, защото поне имам малкото достойнство да не коментирам хора, който не познавам.Въпрос на възпитание.
11-08-2011, 04:42 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

Ajde pak da ti povtoram gostu-domakjin, shto znachi M vo VMRO? M a ne B.
E da, ti ne bi da komentirash ama iskomentira.
11-08-2011, 09:44 PM
Reply
Guest
Unregistered

Хе-хе финти ще си правим .
Според теб що е значело това М, дали има регионално, национално, етническо значение аз не знам, трябва да питаш д-р Татарчев - той я създал, той ще ти отговори.

Аз доколко знам Член 1 от устава на организацията обозначава и нейната цел:" Вътрешната Македоно-Одринска революционна организация има за целъ да сплоти всички недоволни елементи въ Македония и Одринско, без разлика на народност, за извоюване пълна политическа автономия за двете области" цитирам по памет.

В устава не пише нищо за етнически македонци или етнически тракийци, а за "недоволни елементи, без разлика от тяхната народност".

И ся пак те питам и се надявам да не въртиш финти и да ми отговориш директно:
-защо от 1896 до 1902, тая организация се е наричала БМОРК, а след това и ВМОРО?
-Защо ВМРО е учредена от Тодор Александров и Александър Протогеров - единият не само генерел в българската армия, но и офицер в Македоно-Одринското опълчение?
-Нали уш ВМРО било организация на етническите македонци - защо тогава са я учредили двама българи?
12-08-2011, 09:33 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

(12-08-2011, 09:33 AM)Guest Wrote: Хе-хе финти ще си правим .
Според теб що е значело това М, дали има регионално, национално, етническо значение аз не знам, трябва да питаш д-р Татарчев - той я създал, той ще ти отговори.

Аз доколко знам Член 1 от устава на организацията обозначава и нейната цел:" Вътрешната Македоно-Одринска революционна организация има за целъ да сплоти всички недоволни елементи въ Македония и Одринско, без разлика на народност, за извоюване пълна политическа автономия за двете области" цитирам по памет.

В устава не пише нищо за етнически македонци или етнически тракийци, а за "недоволни елементи, без разлика от тяхната народност".

И ся пак те питам и се надявам да не въртиш финти и да ми отговориш директно:
-защо от 1896 до 1902, тая организация се е наричала БМОРК, а след това и ВМОРО?
-Защо ВМРО е учредена от Тодор Александров и Александър Протогеров - единият не само генерел в българската армия, но и офицер в Македоно-Одринското опълчение?
-Нали уш ВМРО било организация на етническите македонци - защо тогава са я учредили двама българи?
Нема потреба, па ти сам си одговори на сопствените прашања, еве ти здебелив каде сам на себе си одговорил.
Гоце Делчев по чин бил офицер на османлиската војска. Што и него не го дисквалификува?
Македонија не е Бугарија и Македонците не се Бугари. Ама тоа на некои елементи во Бугарија не им е јасно...
Што биде сега, ќе се тетовираш ВМРО или не?

12-08-2011, 02:30 PM
Reply
Guest
Unregistered

Гоце Делчев офицер в турската армия 0_о ??? Луно, луно земьо македонска.....
На някой елементи во Бугария не им е ясно как може да вярвате на простотийте на дедо бЛаже.Верен е бил лафът, че на всяка минута се ражда по некой балама.
Конниче,Конниче на кви глупости ви учат оттатък Вардаро.

А и пак ще те питам щот явно не сакаш да ми отговориш - ЗАЩО ВМРО Е ВЪЗСТАНОВЕНО КАТО ОРГАНИЗАЦИЯ СЛЕД ПЪРВАТА СВЕТОВНА ОТ ДВАМА БЪЛГАРИ?

чекам отговор, а не подчертани думи и детски финти.
12-08-2011, 06:51 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(12-08-2011, 02:30 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Што биде сега, ќе се тетовираш ВМРО или не?

Ако беше жив Владо Черноземски - чистокръвен българин, така убаво щеше да те тетовира с пищова, че немаше да те познае и родната ти майка после. А що значи ВМРО - оди питай Ванчо Михайлов последния лидер на организацията: Македония без българи-огън да я изгори.
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
(This post was last modified: 12-08-2011, 08:24 PM by jingiby.)
12-08-2011, 08:21 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

I znachi djingibi, nikako da mi odgovorish kje se tetovirash li ili ne. Ostaj sega filmovi shto Chernozemski bi mi napravil da bil zhiv, toa ne e lik od Zastava Film nitu e Chuck Norris.
13-08-2011, 08:09 PM
Reply
Playboytaxi Offline
Senior Member

(13-08-2011, 08:09 PM)МрачниотКоњаник Wrote: I znachi djingibi, nikako da mi odgovorish kje se tetovirash li ili ne. Ostaj sega filmovi shto Chernozemski bi mi napravil da bil zhiv, toa ne e lik od Zastava Film nitu e Chuck Norris.

Ne se saka mnogo mozok,a navreme da ti dojde. Moje so malko chitane da razberesh neshto za VMRO....

http://www.facebook.com/media/set/?set=a...596&type=1

I od vesnicite na VMRO kade jasno e napisano koj sa nacionalnostite vo MK....

http://macedoniandocuments.blogspot.com/...apers.html
My Blog with hundreds of original VMRO and other old documents related to Macedonia:
http://macedoniandocuments.blogspot.com/...lchev.html

(This post was last modified: 14-08-2011, 06:06 AM by Playboytaxi.)
14-08-2011, 06:05 AM
Website Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Аз ше се таутирам бе Коннико, какъв ти е проблемът?
Още миналата година мислех да се татуирам с черепа /ама с оригиналната ни "свобода", не со наметнатата ви "слобода"/-що, да не би ти да държиш лиценза върху марката и логото и да сакаш франчайз да ми дадеш?
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
16-08-2011, 08:42 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

(16-08-2011, 08:42 AM)Black Wolf Wrote: Аз ше се таутирам бе Коннико, какъв ти е проблемът?
Още миналата година мислех да се татуирам с черепа /ама с оригиналната ни "свобода", не со наметнатата ви "слобода"/-що, да не би ти да държиш лиценза върху марката и логото и да сакаш франчайз да ми дадеш?
На Грк ли ти личам па да ти барам за франшиза? Е ако де, свобода/слобода- интернационалната бригада на ВМРО...

17-08-2011, 03:18 AM
Reply