Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БУГАРСКИ ЛОГОРИ
Author Message
Вовата Offline
Posting Freak

(29-07-2010, 09:59 PM)Sava Wrote:
(10-07-2010, 11:54 PM)Вовата Wrote: Аз съм Вовата, а не БоБата...

Например, при нас не минават тези митологии за всенародната антифашистка борба, за героите партизани и други подобни комунистически глупости, докато вие и досега носите цветя по паметниците на шумкарите.

При Вас, в трудовия лагер САЩ, може да не минават тези митологии. И какво ли Ви интересува? Важното е да се наядете и после да се изсерете - е те тоа е смисълът на живота!
Горките американски студенти! Лошото е, че ще завършат и ще са попили нещо от наш Бай Владо. Дано никога не прокопсат неговите ученици, или поне да не стигат до висши държавни управленски постове, че тогава лошо ни се пише!
Амин, дай Боже!!!
Icon_lolIcon_lolIcon_lolIcon_lol.

Лозунгите на отчаянието!

В трудовия лагер Америка, се работи и за работата се плаща. За разлика от трудовите лагери в Гулаг, Голи Оток, Скравена, Белене и още стотици други, функционирали в "щастливия строй", където работиш до смърт и завършваш за храна на прасетата, за да може надзирателя Газдов да се поддържа силен с пържоли - зер не е лека работа да пръскаш черепи на инакомислещи със сопи.

А в България минават ли тези митологии?

Доколкото знам, все още минават само в Северна Корея, в Куба и отчасти във Венецуела и Македония. Все развити страни със щастливо население. Или греша? Даже и в Китай вече не се помпят подобни глупости. Ако греша, поправи ме с примери.

А американските студенти ако те чуят, ще те помислят, че имаш тежко душевно разстройство и май няма да са далече от истината.

Момко, измисли си някакво печелившо занимамие, остави патетиката, защото един ден децата ти, освен че ще ядат и серат, ти ще искат да им купиш и кола, а не да им разтягаш локуми за световни революции, и славни грабежи на мандри от борците за справедливост. В очите им ще имат татко - лузър, на който световния капитализъм му е крив.

А той капитализма, Сава, е като мушмулите - колкото по-гнил, толкова е по сладък. Питай синчетата и внуците на "славните партизани".

Много си зле, за твое добро ти го казвам.
(This post was last modified: 30-07-2010, 12:00 AM by Вовата.)
29-07-2010, 11:59 PM
Reply
Sava Offline
Member

А бе така е, верно, ама все пак трябва да гледаме винаги с едно -две наум:

30-07-2010, 08:56 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

Ти къде мистиш, че е изпълнена тази песен, къде са поризведени инструментите, безплатни ли са, кой е произвел видеото, откъде идва тока, за да стане възможно всичко това, дали музикантите свирят за удоволствие или за пари и биха ли свирили без пари, какво щеше да се случи на тези музиканти ако пееха против социализма по време на социализма?

Отговори ми на тези въпроси един по един.

Ако Америка не им харесва на тези момчетии, защо не идат да пеят против неа ето там:

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2526791

В Северна Корея гладът е по-голям от всякога
23.10.2009 11:37
Според нов доклад на ООН, близо 9 млн. от 24-милионното население на страната гладуват

Състоянието на човешките права в Северна Корея е "ужасяващо" и повече от една трета от хората там са гладни въпреки изобилите от природни ресурси, заяви Витит Мунтарбхорн, специален докладчик на ООН за човешките права в Северна Корея, цитиран от АФП.

Правата на човека "за съжаление се нарушават безнаказано от тези власти", заяви Мунтарбхорн. Според неговия доклад пред Общото събрание на ООН, близо 9 млн. от 24-милионното население на страната гладуват.

Световната програма по прехраната към ООН е способна да достигне до по-малко от 2 млн. от тях, поради недостиг на хуманитарна помощ.

Дефицитът, смята той, без съмнение е отговор на атомните и ракетни изпитания тази година.

Мунтарбхорн подчерта, че страната има повече природни ресурси от Южна Корея и износът й достига няколко милиарда долара за тази година, но "парите не се харчат за хората".

Жителите на страната са подложени и на преследвания, колективни наказания, изтезания, екзекуции без съд и публични екзекуции.

Гражданите се окуражават да доносничат и дори представителите на властта живеят в страх, което е създало "култура на недоверие", пише в доклада на тайландския академик.

Те биват изпращани в т. нар. "трудови лагери" заради провинения като закъснение за работа или защото са гледали южнокорейски филми.

Миналата седмица стана ясно, че близо 154 хил. затворници се намират в шест трудови лагера в Северна Корея.

Според Санг Хиюн, депутат от Великата национална партия, в края на 90-те години в различни лагери в комунистическия Север е имало 200 хил. затворници.

След оказан международен натиск властите в Пхенян са затворили четири лагера. Северна Корея отрича затварянето на политически противници.

Официалната пропаганда тръби, че гражданите на комунистическата държава се радват на "най-достойния и щастлив живот".

Южнокорейският вестник "Донг А" обаче съобщава, че затворниците в лагерите са принудени да работят по 10 часа на ден, лишени са от каквито и да било медицински грижи и дажбата им е едва 100-200 грама храна дневно.

Всекидневникът уточнява, че в лагерите са хвърлени не само политически затворници, но и хора, показали незачитане към Ким Чен Ир. Затворниците, които се опитват да бягат, са незабавно екзекутирани, а жените затворнички редовно са изнасилвани, пише още "Донг А".

ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Северна Корея отказа храни от САЩ: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2021211

Не мисли, че вие младите сега откривате топлата вода. Още през 60те години на миналия век сума ти музиканти направиха камари американски пари от пеене против Америка. Ето ти два примера само:

Същите тези музиканти, които те карат да се празниш от кеф, че пеят против Америка, докато ти се гърчиш в бедняшко умиление пред текстовете им, се возят в Американски лимузини, излягат се по американски курорти чукат американски мацки........ с твоите пари.

Замисли се!
(This post was last modified: 31-07-2010, 01:31 PM by Вовата.)
31-07-2010, 01:27 PM
Reply
Sava Offline
Member

Ама защо тези американски момчетии нещо недоволстват?
Какъв им е проблемът на тези американски лузъри?
Оти окат?

Или те са си направили сметката как и от какво да спечеят - и така да е, явно доста хора си купуват техните пропагандни простотии...
Има нещо гнило в лъскавия плод!
(This post was last modified: 31-07-2010, 08:40 PM by Sava.)
31-07-2010, 08:35 PM
Reply
Sava Offline
Member

Ролинг стоунс мъ кефят, да!
А бе то и в Англия имало ненормалнициIcon_wink
Бедняшка психика:

31-07-2010, 08:50 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(31-07-2010, 08:50 PM)Sava Wrote: Ролинг стоунс мъ кефят, да!
А бе то и в Англия имало ненормалнициIcon_wink
Бедняшка психика:

Шсичко е с пари, момчето ми. И аз съм минал през младежките идеализми. Без да те обидя, както навремето на мене ми каза един по-възрастен бивш "борец за правдини": Аз където съм срал, ти сега пасеш.

Не е лошо да има идеализъм в младините. Лошото е че отива много ценно време. И докато се озърнеш, си станал на 40 и е късно за поправителен.

Има и една друга поговорка: Ако младостта знаеше, а старостта можеше. Диалектика.

За Америка не се безпокой. Общество на непрекъснатото развитие, базирано на свободата на предприемчивостта, идеите и действията.

А развенство НИКОГА няма да има. По простата причина, че някои мислят, знаят, могат и работят повече от други.
31-07-2010, 11:29 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak

Administratore sto ima vrska temata so klipovite????????????????
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija

http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
01-08-2010, 12:43 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak

[Image: dsci2665.jpg]
[Image: dsci2666.jpg]
[Image: dsci2667.jpg]
[Image: dsci2668.jpg]
[Image: dsci2669.jpg]

Тоа е се народеParty3Party3Party3
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija

23-08-2010, 04:35 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

Афионе, в България, вече политици, учени от БАН, главни редактори, собственици и журналисти във вестниците се проверяват дали имат принадлежност към ДС (агенти и доносници).
Да те попитам как стоят нещата в Македония, че не съм много наясно?
23-08-2010, 05:03 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak

Да не те боли некаде забот????

Makedonija

23-08-2010, 05:09 PM
Reply