Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нова удбашка мода- носат црно
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Шо ви е финтата облекувањето во црно Јордане, вие удбашите терате сега мода па носите црно- која ви е пораката со тоа или само за да се најдете у фокус?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
23-02-2018, 04:08 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,657
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

(23-02-2018, 04:08 AM)МрачниотКоњаник Wrote: Шо ви е финтата облекувањето во црно Јордане, вие удбашите терате сега мода па носите црно- која ви е пораката со тоа или само за да се најдете у фокус?
Тие што се облекуваат во црно се Грујовисти  а тоа значи твои!! Или ти не си веке Грујовист,  си станал Заевист.
01-03-2018, 01:48 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Не се Грујовисти, тие се докажани удбаши како тебе, за време избори трчкаа за Заев како ти шо трчкаше, со шарените окупатори се топореа, исто како тебе кога се пењавеше пред македонската амбасада у Торонто, сега црно носат. Ааа не си у тек, не те дружат више...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
01-03-2018, 02:35 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,657
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

(01-03-2018, 02:35 AM)МрачниотКоњаник Wrote: Не се Грујовисти, тие се докажани удбаши како тебе, за време избори трчкаа за Заев како ти шо трчкаше, со шарените окупатори се топореа, исто како тебе кога се пењавеше пред македонската амбасада у Торонто, сега црно носат. Ааа не си у тек, не те дружат више...Си го испекол знаетот , си станал мајстор за „месење“ удбашки пити гомнарки. Затоа ли беше толку време одстен од форумот, си бил на дообулка!!
02-03-2018, 01:08 AM
Reply