Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СИНА ПТИЦА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,340
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Богоевски мисли дека изминатоот време ке му овозможи да лаже  без да биде откриена неговата лага, врзана за СИНА ПТИЦА. Јас ке презентирам официјални докумети кои ми беа достапни  со кои ке ја дематирам неговата лага.

[Image: 56sednica.02.png][Image: 56sednica.01.png]

Еве ги деловите во кои јасно е искажано дека комисијата утврдила и УСВОИЛА  заклучоци  дека при постапките во аферите “БУГАРСКИ ЛЕТОЦИ’, „СИНА ПТИЦА“ и „ДУВЛО“ , СДБ постапувала незаконски и неуставно!!

[Image: image.png][Image: 56-_01.jpg]
пс. оваа се само битните делови во продолжение ги имам прикачено целите дискусии.
05-12-2017, 11:30 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,340
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

[Image: 56sednica.1.png][Image: 56sednica.2.png][Image: 56sednica.3.png][Image: 56sednica.4.png]


[Image: 56sednica.5.png][Image: 56sednica.6.png]
05-12-2017, 11:33 PM
Reply