Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 15 Vote(s) - 2.13 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНИЈА НЕ МУ ВЕРУВА НИКОМУ
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#7

Нашата мака околу спорот со Грција, ке ја користат и другите за афирмациј и промоции на свои интереси. Така е било и ке биде.
06-01-2010, 11:22 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАКЕДОНИЈА НЕ МУ ВЕРУВА НИКОМУ - by hristo - 06-01-2010, 11:22 AM