Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
РАЗГОЛУВАЊЕ НА УДБА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,990
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Емисија која ја препорачувам да се одгледа а воедно би бил среќен кога некој тв уредник од некоја Македонска телевизија би направил ваква емисија. Емисија во која јас би говорел во името на прогонуваните од СДБ-УДБа за период после 1991 година а како бранители на работењето на СДБ-УДБа би биле , Фрчковски, Милчин, Најчевска.27-06-2017, 02:12 AM
Reply