Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ШТО СЕ СЛУЧУВА НА КАЛЕ??
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,948
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Quote:ШТО СЕ СЛУЧУВА НА КАЛЕ: По полициската акција вечерва прекинати домашните телекомуникациски линии на амбасадата на САД!
[Image: sad-ambasada-makedonija-620x330.jpg]Амбасадата на САД вечерва остана без комуникации преку домашните телекомуникациски оператори.  Од амбасадата на нивната интернет страница, но и на твитер , информираа дека домашните телекомуникациски линии се прекинати, и дека за сите потреби ќе се комуницира преку американска линија, пренесува „Локално“.
Засега никој не ја соопштува причината зошто на амбасадата и е оневозможена комуникација преку домашните оператори.
[Image: ambasadatelkom.jpg]
 
Претходно Фокус информираше дека масовно полициско присуство попладнево било забележано  во непосредна близина на Амбасадата на САД во земјава . Минувачи, за Фокус сведочат дека полицијата го блокирала сообраќајот кај влезот на амбасадата .
06-12-2016, 12:41 AM
Reply