Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Лиле Приврзок- новото доенче на УСАИД
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Лиле од ДОМ се најде на листата кандидати за пратеници на СДСМ. Вечниот приврзок во досега најголемиот свој изблик на безидејност се построи во петтата колона. 
Математиките на Лиле се јасни, од друга страна не е јасно кому тоа му текнало да ја рачуна Лиле за фактор, освен ако над неа не стои јак чадор. По која логика е шутната Софче- јаз`к на онолку канцелариски секс- Куновска, освен ако не се работи за амбасадорско- соросен амин. Да исшутираш претседател на градска организација и да прифатиш накалемен аутсајдер, нема некоја логика...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
07-11-2016, 04:02 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Оп Лиле се пишмани- неќе у удбашкото трло. Решава да бега од бродот што тоне? Удбашкиот разглас ТВ Телма веќе ја вброи Лиле во коалиција со ВМРО-ДПМНЕ. Диференцијација врз привезокот?
Ќе барала да биде на помалку добитна позиција- ахам, ем да се додржи до примената директива од амбасадорскиот кабал ем да си остане понастрана од луѓето без иднина.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
08-11-2016, 05:08 AM
Reply