Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"ЦИВИЛ" АКТИВЕН ВО ГРАДЕЊЕ НА КУЛТ НА ЛИЧНОСТ ИЛИ КАКО ПАРАТА ЈА ОДЗЕМА СЛОБОДАТА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,993
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

[Image: 1j671e.jpg]Сега се на ред книги:
-Милчин свири клавир
-Милчин свири виолина
-Милчин во лов
-Милчин со млади новинари
-Милчин на риболов
-Милчин љубител на фотографии
-Милчин за председател, додуша оваа за председател Саше го*нолитико веке го обајви пред некоја година како благодарност за 2500 евра грант
(This post was last modified: 28-03-2016, 04:35 PM by ЈорданПетровски.)
28-03-2016, 01:45 PM
Reply