Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Уапсен Даравелски- ама тука тоа не е интересно
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Во Србија уапсен Драган Даравелски. Се играат игри околу негова екстрадиција, арно ама на удбашите тука не им е тоа интересно. Нема депеша од Централниот па не се ни муабети за тоа. Ем што нема депеша, ем што Драган е на Лиобче човек а тука има хард-кор група навијачи на Лиобчо па да не им се кршат срцата...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
25-03-2016, 09:05 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,225
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

(25-03-2016, 09:05 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Во Србија уапсен Драган Даравелски. Се играат игри околу негова екстрадиција, арно ама на удбашите тука не им е тоа интересно. Нема депеша од Централниот па не се ни муабети за тоа. Ем што нема депеша, ем што Драган е на Лиобче човек а тука има хард-кор група навијачи на Лиобчо па да не им се кршат срцата...На такви проѕирни трикови се палат само оние кои се задолжени да прават штимунг за да колку толку има успех манипулацијата на Грујо и бандата.

Нема екстрдиција.
26-03-2016, 12:40 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Проѕирен трик е апсењето на Даравелски? Апсењето на Даравелски е факт, проѕирен трик и манипулација е мафтањето со некакви цедиња со фантомски списоци на фантомски гласачи кои само ВМРО, ДПА и ДУИ ги имале во свој посед. Тоа е чиста манипулација и продавање магла. Ама на вас така ви наложил Це-Ка и ќе се занимафкате со пуфките пратени по депеша.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
26-03-2016, 04:56 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,225
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

(26-03-2016, 04:56 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Проѕирен трик е апсењето на Даравелски? Апсењето на Даравелски е факт, проѕирен трик и манипулација е мафтањето со некакви цедиња со фантомски списоци на фантомски гласачи кои само ВМРО, ДПА и ДУИ ги имале во свој посед. Тоа е чиста манипулација и продавање магла. Ама на вас така ви наложил Це-Ка и ќе се занимафкате со пуфките пратени по депеша.Не ти јавиле од штабот дека Далаверски е ослободен.   Bag Bag

  Smajlito
26-03-2016, 09:29 PM
Reply
sokoli Offline
Senior Member
****

Posts: 620
Joined: Feb 2010
Reputation: 27
#5

(25-03-2016, 09:05 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Во Србија уапсен Драган Даравелски. Се играат игри околу негова екстрадиција, арно ама на удбашите тука не им е тоа интересно. Нема депеша од Централниот па не се ни муабети за тоа. Ем што нема депеша, ем што Драган е на Лиобче човек а тука има хард-кор група навијачи на Лиобчо па да не им се кршат срцата...
Mislish na toj lubco koj zema tenderi od aktuellnata vllast za gradenje na hotelli?Ke gi ima ushte nekolku za ucinetite usllugi.Mu go pakuvashe na grujota eden davno vraboten vo agencijata za otkrivanje na institucionalen kriminal  i perenje na pari.Mnogu ste jaki
28-03-2016, 08:32 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#6

Мислам на Лиобчо кого го обожавате тука во удбашкиов кружок. А тоа што зимал тендери и покрај тоа што збори против власта, тоа што ти кажува? Ништо не ти кажува?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
06-04-2016, 06:24 AM
Reply