Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВО ЈОРДАНИЕ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,114
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

МЕСТОТО КАДЕ СВ.ЈОВАН ГО КРСТЕЛ ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА, НА РЕКАТА ЈОРДАН


[/url][Image: 10931251_779264082163482_683255550072965...e=5745728D]
[url=https://www.facebook.com/337606202995941/photos/a.337607462995815.77009.337606202995941/779264082163482/?type=3]18-01-2016, 06:15 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Удбаш што верува во Бога. Интересно салто. Уште само да е вистина...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
20-05-2016, 11:00 PM
Reply