Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спасојевиќ уште сега се спрема за бегство
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Оливер Удбашевиќ Спасојевиќ, на кого Јордан му се восхитува толку многу, вториот ден од своето службување на чело на МВР веднаш си добавил дипломатски пасош.
Оливије се спрема за бегство. Ах совест нечиста ама сепак будна...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
13-11-2015, 08:16 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Аферата со лажните лични карти- еве зошто Спасојевиќ се снабдил толку брзо со дипломатски пасош. Кога ќе загори под дупе да му ја кидне. Кумановска удбашка школа, нели Јордане?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
25-12-2015, 08:26 PM
Reply