Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ало Blizoo платено ви е пуштете сигнал
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 442
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

Ало Blizoo платено ви е пуштете сигнал

Ало Blizoo ај доста јадевте гомна секој месец ви ги плаќам редвно сметките што е ова не пуштате сигнал .

Ај и пред тоа се просерававте демек било ваша грешка па ќе исправите а сега не ни исправате .

Избркајте тоа говната ДПМНЕ-овски и решете си го проблемот.

Или и кај вас како кај VIp ДПМНЕ начука премногу свој мрднати дегенерици и сеа мањачат цело време
(колку слушнав сте се фузирале со VIP ебати ДПМНЕ-овската фирма за мањачење)
Луѓето мислат дека само телеком и ONE јаделе гомна мањачеле ама и вие не сте за потценување.
16-04-2015, 09:07 AM
Reply