Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стрипови на македонски јазик
Author Message
M-comics Offline
Junior Member
**

Posts: 3
Joined: Jun 2014
Reputation: 0
#1

Најнови стрипови на македонски јазик. Загор, Дилан Дог и Магичен Ветар

https://www.facebook.com/pages/M-comics/437239976388674
(This post was last modified: 13-06-2014, 10:52 AM by M-comics.)
13-06-2014, 10:48 AM
Reply
M-comics Offline
Junior Member
**

Posts: 3
Joined: Jun 2014
Reputation: 0
#2

Загор бр.1


Attached Files Thumbnail(s)
   
13-06-2014, 10:56 AM
Reply
M-comics Offline
Junior Member
**

Posts: 3
Joined: Jun 2014
Reputation: 0
#3

Загор бр.2


Attached Files Thumbnail(s)
   
13-06-2014, 10:57 AM
Reply