Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЕДИНСТВЕНО СИГУРНО СРЕДСТВО ЗА ЕЛИМИНАЦИЈА НА СИРОМАШТИЈАТА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,340
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Никогаш во историјата немало поефикаcен механизам за елиминација на сиромаштијата од Слободниот Пазар.


(This post was last modified: 23-03-2014, 12:58 PM by ЈорданПетровски.)
23-03-2014, 12:56 PM
Reply