Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НОВИОТ СВЕТСКИ ПОРЕДОК
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,224
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#21

Еве малку сведочења за демократската борба на мајчица Русија за зачувување на убавините на животот под водство на Путин, великиот водач.14-12-2015, 01:02 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#22

(14-12-2015, 01:02 PM)ЈорданПетровски Wrote: Еве малку сведочења за демократската борба на мајчица Русија за зачувување на убавините на животот под водство на Путин, великиот водач.
Има повеќе сниматели од демонстранти Icon_razz . Верројатно не ги пријавиле протестите, затоа полицијата реагира. Што мислиш Јордане, дека соросовите пари се трошат само во Македонија ? Icon_razz
16-12-2015, 08:12 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#23

Јордана на пример не го интересира што американските медиуми се под потполна цензура. Ама затоа следстевно налогот што го добил “из централе“ има да ја каља Русија. Русите не чинеле.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
14-01-2016, 09:08 PM
Reply