Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 2.57 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Патриотизам (и неговото злоупотребување)
Author Message
Пат Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,630
Joined: Apr 2010
Reputation: 39
#41

Ааа, ок. Видов како. Поздрав
23-10-2010, 12:10 AM
Reply
Пат Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,630
Joined: Apr 2010
Reputation: 39
#42

E, тикви сум видел. Ја најдов само шпицата за Пресинг. Дај помогни Icon_razz
23-10-2010, 12:15 AM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#43

http://www.alfa.mk/default.aspx?mId=104

Оди на овој линк, тука под Online TV, имаш прозорче со избор на емисии, прва Пулс, а последна Пресинг, кликнуваш на Пресинг и ја бираш денешната со Горазд...

Ако не оди нешто со овој линк, види на првата страна на алфа, испод програмата за денес, пишува ’погледнете ги сите емисии на АЛфа ТВ’, кликни на тоа...

23-10-2010, 12:24 AM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#44

Пѫт, ја најде емисијата?

23-10-2010, 12:31 AM
Reply
Пат Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,630
Joined: Apr 2010
Reputation: 39
#45

(23-10-2010, 12:31 AM)acko Wrote: Пѫт, ја најде емисијата?

Не бе Ацко, види како ми излегува на мене:

[Image: 16786252.png]
23-10-2010, 01:20 PM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#46

Ај пробај вака, отвори ја насловната страна (alfa.mk), потоа оди како што е обележано на сликите...

[Image: 53wpqh.jpg]

[Image: 330z3hz.jpg]

[Image: 15pfurk.jpg]

[Image: 2mzwj7b.jpg]

23-10-2010, 02:16 PM
Reply
Пат Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,630
Joined: Apr 2010
Reputation: 39
#47

Е тоа е тоа Yea Ти благодарам многу.
23-10-2010, 03:33 PM
Reply