Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВО ТВ НОВА, ЛАТАС СО СВОЕТО ЗНАЕЊЕ ЗА ПЕРЕЊЕ НА МОЗОК НИ ЧИРАК НЕМОЖЕ ДА БИДЕ !!
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,338
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1
18-06-2013, 09:39 PM
Reply
Larsson Offline
Senior Member
****

Posts: 656
Joined: Sep 2011
Reputation: 6
#2

Music3Music3Music3
Predlog za novo zname na Makedonija....


[Image: retro-znamence.jpg]


I sto kaza gospodinot?
Jas nisto ne go razbrav?
19-06-2013, 03:13 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,338
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#3

(19-06-2013, 03:13 PM)Larsson Wrote: Music3Music3Music3
Predlog za novo zname na Makedonija....


[Image: retro-znamence.jpg]


I sto kaza gospodinot?
Jas nisto ne go razbrav?Проблемот е во тоа што Милчин не кажува ништо ама неговото "мислење" е битно за еден куп новинарчиња бидејки им фрла по некое евро.
19-06-2013, 06:08 PM
Reply
Larsson Offline
Senior Member
****

Posts: 656
Joined: Sep 2011
Reputation: 6
#4

(19-06-2013, 06:08 PM)ЈорданПетровски Wrote: Проблемот е во тоа што Милчин не кажува ништо ама неговото "мислење" е битно за еден куп новинарчиња бидејки им фрла по некое евро.

Toa e,so prazni stomaci nema nezavisnost I objektivnost,I samiot znaes deka sistemot e taka kreiran da ne dozvoluva ekonomska i zivotna egzistencija bez "nivna" pomos I dozvola...
19-06-2013, 10:06 PM
Reply