Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vecer na talentot
Author Message
Вовата Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,983
Joined: Jan 2010
Reputation: 33
#1

Ajde da vi pustam da gledade so sto se bavam AMATERSKI. Pretenzii nemam nikakvi, sviram i peam samo za kjef:22-05-2013, 08:49 AM
Reply
тракиецъ Offline
Member
***

Posts: 103
Joined: May 2012
Reputation: 12
#2

(22-05-2013, 08:49 AM)Вовата Wrote: Ajde da vi pustam da gledade so sto se bavam AMATERSKI. Pretenzii nemam nikakvi, sviram i peam samo za kjef:
Child In Time And So On - Направил си филм с моите снимки, с моята музика, с моите спомени за моето време ....

23-05-2013, 07:55 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,983
Joined: Jan 2010
Reputation: 33
#3

(23-05-2013, 07:55 PM)тракиецъ Wrote:
(22-05-2013, 08:49 AM)Вовата Wrote: Ajde da vi pustam da gledade so sto se bavam AMATERSKI. Pretenzii nemam nikakvi, sviram i peam samo za kjef:
Child In Time And So On - Направил си филм с моите снимки, с моята музика, с моите спомени за моето време ....

E da, samo deto sum az na snimkite i az go peja, no te razbiram kakvo kazvash. Radvam se che ti haresva.
25-05-2013, 05:57 AM
Reply