Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонија од 1944 до 1990 година
Author Message
raspberry Offline
Senior Member
****

Posts: 287
Joined: Feb 2010
Reputation: 9
#21

(09-03-2010, 01:16 AM)mungos Wrote: И каде завршија овие јунаци на бесилка?

Ти кажи...или по-скоро ми копирай какво мисли някой от ману Sepotsmeva
09-03-2010, 01:49 AM
Reply
raspberry Offline
Senior Member
****

Posts: 287
Joined: Feb 2010
Reputation: 9
#22

Бедните заблудени буржоазни македонци не искат комунистическите "свободи" Sepotsmeva
[Image: 16831_104829572875619_100000457291800_12...4288_n.jpg]
09-03-2010, 01:52 AM
Reply