Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОХРИД 2О14
Author Message
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#1

[Image: 13711017809571654561267228779xCts1OLuBY5DO7C48ON7.JPG]
27-02-2010, 02:33 PM
Reply
Пеницилин Offline
Moderator
*****

Posts: 51
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#2

[Image: 62826239814899098411267229240aiwCm4H79qXGxjDHDwYx.JPG]
27-02-2010, 02:48 PM
Reply
mungos
Unregistered

 
#3

Super proekt samo koj go gradi Bojko Borisov?
27-02-2010, 06:59 PM
Reply