Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.38 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонија го крие гробот на Александар Велики?
Author Message
Вовата Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,983
Joined: Jan 2010
Reputation: 33

Е, добря до! както казват в нашия край Icon_razz
29-03-2010, 06:19 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонија го крие гробот на Александар Велики? - by Вовата - 29-03-2010, 06:19 AM