Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.38 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонија го крие гробот на Александар Велики?
Author Message
Kasnakovski Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,223
Joined: Mar 2010
Reputation: 18
#83

Сега видов дека јазикот на кој се пишува е македонскиот а останатите не се забранети.
Да ги почитуваме домакините и да пишуваме на македонски!
27-03-2010, 08:31 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонија го крие гробот на Александар Велики? - by Kasnakovski - 27-03-2010, 08:31 PM