Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.38 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонија го крие гробот на Александар Велики?
Author Message
Kasnakovski Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,223
Joined: Mar 2010
Reputation: 18
#75

(27-03-2010, 06:20 PM)demmian Wrote: ,,удовлетворјаваат,, од нас?Што сме ние??!

...

Тогаш се надевам дека еден ден некој налудничав историчар од ЕУ ке го отвори и актуализира прашањето за европејското потекло на Американците,трубејќи им секој ден дека они не се всушност американци,ами одродени европејци!!!!

Па,да видиме на таква провокација како САД би одговориле.
"Удовлетворение" означава да се чувстваш доволен, от това което си направил.

Това с американците и европейците никога няма да се случи, защото никога американците не са твърдели, че нямат нищо общо с европейците.

Та и вие ако го преодолеете вашия комплекс и си кажете ОТДЕЛИХМЕ СЕ ОТ БЪЛГАРИТЕ, СЕГА СМЕ СИ САМО МАКЕДОНЦИ И НИЩО ДРУГО ще ви олекне, па и на нас.
(This post was last modified: 27-03-2010, 06:49 PM by Kasnakovski.)
27-03-2010, 06:45 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонија го крие гробот на Александар Велики? - by Kasnakovski - 27-03-2010, 06:45 PM