Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОЗИТИВНА РЕЦЕСИЈА
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#1


Quote:[Image: 543444_414229198636801_544752829_n.jpg]


"ПОЗИТИВНА РЕЦЕСИЈА" (оригинален придонес на докторот на науки Драган Павловиќ Латас) во економската теорија.Ме чуди како досега некој месен комитет на ВМРО ДПМНЕ не поднесе предлог Латас да биде номиниран за Нобелова награда од областа на Економијата?
28-09-2012, 09:54 PM
Reply