Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crno-Bela Olimpijada
Author Message
pina Offline
Junior Member
**

Posts: 36
Joined: Nov 2011
Reputation: 0
#1

Prijatno Makedonijo, kade i da si. Iconwaveea9
24-08-2012, 07:37 PM
Reply