Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СЕКОЈ 30-ТИ МАКЕДОНЕЦ ИМА БУГАРСКИ ПАСОШ
Author Message
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Албанците са пичове, макар че сме се били срещу тях, ги уважавам защото са рицари.
Коварните и продажни сърби-не.
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
17-02-2012, 06:55 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(17-02-2012, 11:24 AM)jingiby Wrote:
(12-02-2012, 11:40 AM)KRAZISTA Wrote: a ti beden TATAR sto baras uopste na ovoj forum..beden Tatar...odi tamu a vasite forumi,brani gi ot mangalite i turcite....a ne prodavaj tuka patriotizam...koga kaj vladee neviden kriminal..Pola Bolvarija..turite vi ja zemaa..a vie...spiete..vo bednite panelkii..Ajde prestanete pateti4ni steee

Джинги, дай ми линк до тази снимка с албанските запалянковци. Ама голяма я искам.
18-02-2012, 12:12 AM
Reply
Топорчо Offline
Posting Freak

С албанците трябва да положим усилия да развием отношенията си.Не на база против някого. Но на икономически , защо не и културен план има какво да се желае.Да не се лъжем - сърбите и гърците не ни обичат, братята македонци обичат това което обичат сърбите . Като не ни иска другите няма да им де навираме вечно я.
Без Ботев няма България
18-02-2012, 07:31 AM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Ние пък така сме обикнали гърците и сърбите, че всичко е цветя и рози :-)
На Балканите единствено по-нормални, са румънците, но не много щото и тех ги тресе античната треска, но в дако-трако-римски варант.
Добре е само че векове са били в прабългарския държавен и в славянски културен ареал.
Албанците са готини, както казах вече-знаят какво искат и ще го получат.
Сърбите и гърците-да се шибат и да мрат.

18-02-2012, 07:35 AM
Reply
hristo Offline
Super Moderator

(18-02-2012, 07:35 AM)Il Schismatico Wrote: Ние пък така сме обикнали гърците и сърбите, че всичко е цветя и рози :-)
На Балканите единствено по-нормални, са румънците, но не много щото и тех ги тресе античната треска, но в дако-трако-римски варант.
Добре е само че векове са били в прабългарския държавен и в славянски културен ареал.
Албанците са готини, както казах вече-знаят какво искат и ще го получат.
Сърбите и гърците-да се шибат и да мрат.

Не ме разочарувај. Вака не треба да дума граѓанин на ЕУ !? Малку магла и галама и ти се враќаш на старите балкански политики и сојузи.Nenene Кај ти е европската визија на Р.Шуман?

18-02-2012, 07:45 AM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Хахаха, фна се Христо! Майтапех се малко, но винаги колкото и да се лустросваме, под уж европската визия си избива добрият стар балканизъм...
Исках да кажа нещо по-друго: съвременното статукво и на Балканите, и в Европа е изкуствено и нестабилно-то е изградено на базата на един над-национален социалистчески модел, в който Германия като изгубила ВСВ е наказана да бачка и да издържа останалите държави. Като резултат от ВСВ Гърция и Сърбия бяха глезените деца на Европа-Сталин нямаше силно влияние в Югославия, гърците ги приобщиха насила към Англия и субсидиите от немския данъкоплатец-и това за сметка на съседите им, т.е. на нас.
На нас ни отнеха Западните Покрайнини, вас ви смачкаха за 40 години та едва сега се поосвестихте, унищожиха егейските македонци...
Този "ред" няма нищо общо с устойчиво бъдеще и аз съм сигурен че Европейският Съюз в сегашната му форма е бита карта, ще се разпадне-по икономически причини. След това ще дойде епоха на децентрализация, в което няма нищо лошо-и наш дълг на Балканите след икономическия крах на гърците и политическото свиване на сърбите, е да бъдем регионален лидер.
Провалът на ЕС е провал на пътя към най-ужасното нещо на света: единно световно правителство=ултратоталитаризъм, и само трябва да се приветстват всички опити за разбиване на опитите за насилствена интеграция, които "европейци" упражняват над такива като вас-наирмер искат да си сменяте името, щото на гърците не им харесвало. Че откъде накъде? И на мен не ми харесват много работи, но никой не ме пита!
Зад европейската реторика се крият съвсем други, най-прозрачни интереси, не им се връзвай...

18-02-2012, 08:20 AM
Reply
hristo Offline
Super Moderator

(18-02-2012, 08:20 AM)Il Schismatico Wrote: Хахаха, фна се Христо! Майтапех се малко, но винаги колкото и да се лустросваме, под уж европската визия си избива добрият стар балканизъм...
Исках да кажа нещо по-друго: съвременното статукво и на Балканите, и в Европа е изкуствено и нестабилно-то е изградено на базата на един над-национален социалистчески модел, в който Германия като изгубила ВСВ е наказана да бачка и да издържа останалите държави. Като резултат от ВСВ Гърция и Сърбия бяха глезените деца на Европа-Сталин нямаше силно влияние в Югославия, гърците ги приобщиха насила към Англия и субсидиите от немския данъкоплатец-и това за сметка на съседите им, т.е. на нас.
На нас ни отнеха Западните Покрайнини, вас ви смачкаха за 40 години та едва сега се поосвестихте, унищожиха егейските македонци...
Този "ред" няма нищо общо с устойчиво бъдеще и аз съм сигурен че Европейският Съюз в сегашната му форма е бита карта, ще се разпадне-по икономически причини. След това ще дойде епоха на децентрализация, в което няма нищо лошо-и наш дълг на Балканите след икономическия крах на гърците и политическото свиване на сърбите, е да бъдем регионален лидер.
Провалът на ЕС е провал на пътя към най-ужасното нещо на света: единно световно правителство=ултратоталитаризъм, и само трябва да се приветстват всички опити за разбиване на опитите за насилствена интеграция, които "европейци" упражняват над такива като вас-наирмер искат да си сменяте името, щото на гърците не им харесвало. Че откъде накъде? И на мен не ми харесват много работи, но никой не ме пита!
Зад европейската реторика се крият съвсем други, най-прозрачни интереси, не им се връзвай...

На Македонија и е нужнен некој надворешен поттикнувач за промена на состојбите. Во момент, не гледам никој друг сем ЕУ и НАТО. На долга патека, може да се дискутира твоето кажано. Ако е така, како што велиш, има ли политички сили во БГ кои сакаат да излезете од ЕУ и НАТО? Не верувам. А, ако има слободно кажувај. Да пуштам глас дека излегувате од ЕУ, и џабе луѓето да не се туркат пред Агенцијата за чуждинци во Софија.

18-02-2012, 10:00 AM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол

Националистите са против НАТО и ЕС по принцип,но формирования като "Атака" не са фактор в политиката.А до колкото сме разговаряли с приятели предполагам,че народа като цяло е антиНАТОвски настроен и евроскептичен...Единственото предимство е свободното движение на хора и стоки (което пък си носи и своите негативи-унищожаване на дребните производители и прилив на нежелана конкурентна работна ръка).

ПП-Христо,абе европейци,европейци,ама да пукнат барем малко и гърци и сърби! Smajlito
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
18-02-2012, 11:15 AM
Website Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Христо, какво да ти кажа...до средния български гражданин някакви особени благини не достигат от ЕС. Не се оплакваме, но и не се хвалим в момент, в който най най-големите европейски икономики им е трудно да са оптимисти.

Най-важното е, че стабилността на България се гарантира от фактори извън и преди ЕС, и това е финасовата система на паричен съвет. Тя докара растеж и прилив на чужди вложения на капитали у нас-ЕС е повече политически проект, претоварен с евро-крация и ограничения, отколкото с икономически ползи.

Другото важно като потенциал от ЕС, а именно прилагане на едно по-разумно и действащо законодателство и съдебна система, не се внедриха у нас, а без това всичко са вятърни приказки: европейците са по-големи крадци и мързеливци и от балканците...особено политическите фактори. По-големи боклуци от европейските фирмени мениджъри и консултанти, които дойдоха в началото на 2000-те години у нас в БГ, за да приватизират откраднатото от комунистите и да търсят лесни пари, не съм виждал. Много бързо се нагодиха към мафиотската система и видяха каков могат да гепят и те в тъмното, вместо да се опитват да я рационализират и подобрят от политическа гледна точка.

Каквото можем, ще вземем от това си членство, докато трае, но не бива да сме свръх-оптимисти. Проблемът не е в България, самата Европа се движи по пътища, които ще я разединят-по същия начин както се разпаднаха СССР и Югославия-от неефективност.

Европейските структури идват и си отиват, обаче ние оставаме, това ми е мисълта-не ме боли за Европа, интересува ме България, защото не живея в "Европа", а живея в "България".
А до НАТО-живели сме и без него, и без него ще се оправим ако се махнем. Ако някой иска да напада България-да заповяда-не ни трябва непременно НАТО, за да му направим живота тежък.

(This post was last modified: 18-02-2012, 04:03 PM by Il Schismatico.)
18-02-2012, 04:00 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Да отговоря конкретно, също така-политически субекти които да искат излизане от ЕС почти няма в България. Което не означава, че това че стоим в ЕС, с което повечето хора са съгласни, непременно е правилно-мнозинството гласове не гарантират истина: Сократ беше осъден на смърт от атинския демократичен съд с 270 срещу 230 гласа, Исус беше осъден на смърт по демократичен начин от еврейския народ с мълчаливото одобрение на Пилат...
На Македония не й трябва вътрешен гарант за свобода и правдини-ако така мислите, ще ви мине животът да чакате да дойде външен гарант за напредъка ви; на македонците, както и българите им е нужно да схванат урока, че ако те не си гарантират вътрешно нещата, няма кой да им ги направи за тяхно благо-не си мислете, че някой отвън много го е грижа за вас-справка проблемите с албанците и с гърците-не разчитайте на справедливост без вие да участвате дейно в процеса по установяване на справедливост!!!
Гърците като не им платят бонус на държавните служители, и 3 милиона мързеливи мангали излизат на протест с кухите си мозъци като машинки-вас ви държат без НАЙ-основното човешко право, право на име и самоопределение 20 години, и вие си мислите, че някой добър чичко от Европа или ООН ще дойде да ви успокои и потупа одобрително по главичката, като ви реши проблемите-няма такова нещо. Който каквото може да ви го вземе, ще ви го вземе, а пък вие се надявайте като коня за зелена трева....!!!
Може да не звуча благо и политически коректно, но предпочитам да говоря реално, вместо да звуча утешително-утопично.

(This post was last modified: 18-02-2012, 04:58 PM by Il Schismatico.)
18-02-2012, 04:57 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member

@Il Schismatico

Забравих да ти кажа как разпознавам по форумите сърби или власи.

сърбите говорат за македонски словени и сламки по дунав ...
власите и гърците за Ацо и антиката

Никога нема да видиш двама форумджии (сърбин и влах) да спорат по исторически въпроси !!!
18-02-2012, 07:54 PM
Reply
KRAZISTA
Unregistered

Prvo do Sokoli.do toj Idiot ..Za kakva zemja e sega BJRM..ako ne e SBSKA...aa??....koj se glavni sega iporano..Srbite i Srbomanite..toa dobro Crni go znae..J..Petrovski..a do toj Sismatiko..beden tatarski IDIOT sto navreduva ajde da zborime so fakti...Bolvarite kako putki..ja izgubija Mkedonija 3..i sega se krijat kako putki pod kosuli..toA E EDNO..80% I E RUSIZIRAN JAZIKOT..I VAZAT ONI za rusko pleme..istorisko gledan sto kur se barale vo Ukraina da ima bolgorgrad..vtoro..turcite,ciganite i pomaciye i ja posraa stranata..pola JUG..e Turski..Jakoruda..Krdzali..da ne se Bolvarski grado..koj zboruva tamu tatarski..drugo vo pravitelstvot nivno ima 90% rusofili..i neka kaze sto boruva ozidar Dimitrov i Karaka4anov za Srbite..im se upikuvaat..oni samite..a negovite bratja ot zapadnite Pokraini se celosno Srbi..a toj so negovite istorii..Tatarski moze da si odi vo toaletnata.Drugo.zosto neoite poslan o Skppje..na Bolvarijata se upikuvat na UDBA elementite..aaa?? i toj Ilijan-lukov za kakvi vlasi zbori koga pola ot vrvot politi4ki vo Bolvarija se LASI..Karaka4anov..kakov e..Eskimos..da ne e..i toj e VLAH-4orbar..I navistina na toj IDIOTADMINISTRATOR..treba pod hitno da mu dadat Tatarski pasport..oti..se skapa ot upikuvanje na Tatarite po forumite..Da i ja e... Spaskata Mitrovaa..i TAA SRBIN ja peglasee..
26-02-2012, 11:49 AM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Ахаха-хха, браво Крациста, браво!
Само така по татарите-бой по тях, че едно време през Русия чак до Полша са стигнали и цяла Европа е страдала от тях!
Да те запитам сега и какво е това "болвари", че нещо не те разбирам-сигурно е нещо много едновременно навредливо и остроумно за тебе...айде моля те отговаряй ми бързо че сигурно скоро пак ще отидеш на администраторски "одмор" ;-)
П.С. Прочете ли Борхес?

(This post was last modified: 26-02-2012, 12:06 PM by Il Schismatico.)
26-02-2012, 12:05 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја

(26-02-2012, 11:49 AM)KRAZISTA Wrote: toj Idiot ..
beden tatarski IDIOT
Bolvarite kako putki
se krijat kako putki pod kosuli..

Ај честито. Те честам траен црвен картон.
Let me hear you make decisions without your television.
(This post was last modified: 26-02-2012, 12:06 PM by Gnoj.)
26-02-2012, 12:05 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(26-02-2012, 11:49 AM)KRAZISTA Wrote: Prvo do Sokoli.do toj Idiot ..Za kakva zemja e sega BJRM..ako ne e SBSKA...aa??....koj se glavni sega iporano..Srbite i Srbomanite..toa dobro Crni go znae..J..Petrovski..a do toj Sismatiko..beden tatarski IDIOT sto navreduva ajde da zborime so fakti...Bolvarite kako putki..ja izgubija Mkedonija 3..i sega se krijat kako putki pod kosuli..toA E EDNO..80% I E RUSIZIRAN JAZIKOT..I VAZAT ONI za rusko pleme..istorisko gledan sto kur se barale vo Ukraina da ima bolgorgrad..vtoro..turcite,ciganite i pomaciye i ja posraa stranata..pola JUG..e Turski..Jakoruda..Krdzali..da ne se Bolvarski grado..koj zboruva tamu tatarski..drugo vo pravitelstvot nivno ima 90% rusofili..i neka kaze sto boruva ozidar Dimitrov i Karaka4anov za Srbite..im se upikuvaat..oni samite..a negovite bratja ot zapadnite Pokraini se celosno Srbi..a toj so negovite istorii..Tatarski moze da si odi vo toaletnata.Drugo.zosto neoite poslan o Skppje..na Bolvarijata se upikuvat na UDBA elementite..aaa?? i toj Ilijan-lukov za kakvi vlasi zbori koga pola ot vrvot politi4ki vo Bolvarija se LASI..Karaka4anov..kakov e..Eskimos..da ne e..i toj e VLAH-4orbar..I navistina na toj IDIOT ADMINISTRATOR..treba pod hitno da mu dadat Tatarski pasport..oti..se skapa ot upikuvanje na Tatarite po forumite..Da i ja e... Spaskata Mitrovaa..i TAA SRBIN ja peglasee..

До администраторите:
Тоя човек - Кразиста, явно е душевно болен. Тука обаче не е лудница и моля психопати като него да не бъдат допускани, т.е. да му се наложи вечен бан. Благодаря! Da_ne_si_lud
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
26-02-2012, 12:08 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Не, джингиби, забравяш за още по софистицираната теория на микисим, че Крациста е българин на заплата към УДБА, който се прави на "българофилския" форум на македонец, с подлата цел цел свят да си помисли че типичният македонски патриот е тежък психопат...
Яка конспирация, кво да прайш...
:-)

(This post was last modified: 26-02-2012, 12:14 PM by Il Schismatico.)
26-02-2012, 12:13 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја

(26-02-2012, 12:08 PM)jingiby Wrote: До администраторите:
Тоя човек - Кразиста, явно е душевно болен. Тука обаче не е лудница и моля психопати като него да не бъдат допускани, т.е. да му се наложи вечен бан. Благодаря! Da_ne_si_lud

Овој пат го забележав KRAZISTA, но во иднина пријавувајте на ова копче: [Image: postbit_report.gif]

(26-02-2012, 12:13 PM)Il Schismatico Wrote: Не, джингиби, забравяш за още по софистицираната теория на микисим, че Крациста е българин на заплата към УДБА, който се прави на "българофилския" форум на македонец, с подлата цел цел свят да си помисли че типичният македонски патриот е тежък психопат...

Mikisim кажал таква теорија? Ја забележав лексиката со која се служеше кразиста и Mikisim може да е во право за тоа.
Let me hear you make decisions without your television.
(This post was last modified: 26-02-2012, 12:20 PM by Gnoj.)
26-02-2012, 12:15 PM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Не, Гной, идеята на Микисим не е че македонците са психопати, а че лошите българи пишат на македонски и се правят на македонци, само с намерението да заблудят останалите, че македонците са психопати...сложно е!
:-)

26-02-2012, 12:32 PM
Reply