Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Историјата се повторува
Author Message
montehristo Online
Неверен Тома

Quote:Тадић: Србија жели да реши конфликте на западном Балкану; Меркел: Напредак у дијалогу с Косовом па статус кандидата
За напредак Србије у евроинтеграцијама потребне су реформе и побољшање односа са суседним земљама, поручила је немачка канцеларка Ангела Меркел. – Дубоко смо уверени да смо испунили или ћемо испунити у наредних неколико недеља све критеријуме за статус кандидата за ЕУ, изјавио је председник Србије Борис Тадић
[Image: tadic.jpg]
Немачка жели Србију у Европској унији, али је за добијање статуса кандидата за чланство у ЕУ потребно да се оствари напредак у дијалогу са Приштином, изјавила је јуче у Београдунемачка канцеларка Ангела Меркел после сусрета са председником Србије Борисом Тадићем.

На заједничкој конференцији за новинаре у Палати „Србија”, Меркелова је рекла да су за напредак у евроинтеграцијама Србије потребне две ствари – реформе и односи са суседним земљама, преносе агенције. „Потребно је постићи напредак у дијалогу, да Еулекс добије могућност да делује на простору целог Косова, и треба ићи ка смањењу паралелних структура”, поручила је Меркелова додајући да је нужно прагматично деловање.

Меркелова је истакла да је незамисливо да се заврше преговори са Србијом о пријему у чланство ЕУ, а да се потом каже да постоји проблем око Косова.

Председник Борис Тадић је изјавио да је свестан да Србија не може постати чланица ЕУ са нерешеним питањем Косова и Метохије и изразио спремност власти у Београду да у сарадњи са ЕУ пронађу решење које ће чувати дигнитет свих народа. „Србија нема илузију да у ЕУ може да унесе конфликт, јер ЕУ има довољно својих конфликата, и Србија жели да реши конфликте на простору западног Балкана”, рекао је Тадић .

Председник Србије је изразио уверење да је Србија испунила критеријуме за статус кандидата и истакао да је циљ да се добије датум за почетак приступних преговора. „Дубоко смо уверени да смо испунили или ћемо испунити у наредних неколико недеља све критеријуме за статус кандидата. Сматрамо да статус кандидата није довољан имајући у виду наше аспирације. Желимо датум за почетак преговора, јер ће тада бити учињен судбоносни корак и неће бити могућа ревизија европског политичког процеса у Србији”, рекао је Тадић.

Он је поручио да Србија не тражи вештачки пут ка чланству, већ једнаке стандарде као и за друге земље.

Тадићје, такође, истакао да би било погрешно Србију ставити је пред ултимативни избор – ЕУ или Косово.„Мислим да је политика ’ЕУ или Косово’ погрешна и ултимативна политика, да није у складу са европским вредностима и да је треба избећи. Треба наћи еластично, креативно решење у датим околностима, које не спречава нормалан живот људи, не угрожава дигнитет ни албанског ни српског народа, које омогућава европски пут и не производи нове опасности за суседне земље”, поручио је председник Србије.

Меркелова је истакла да су Европској унији потребне земље западног Балкана, јер нема мирног суживота уколико све земље региона не буду чланице уније.

Хапшење Ратка Младића и Горана Хаџића, како је додала, било је важан корак, а ЕУ је са своје стране показала колико јој је стало до приближавања Србије унији визном либерализацијом.

Немачка канцеларка је истакла да се налазимо у одлучујућој фази, када је на реду питање статуса кандидата, што је следећи циљ на путу приближавања ЕУ.

Она је објаснила да ово питање зависи од три тачке, а то су реформе, Копенхашки критеријуми, који предвиђају регулисање односа са суседима, при чему је Србија доста тога урадила, и потребан је напредак у односима Београда и Приштине.

У вези са Косовом, Меркелова је рекла да зна да се проблеми не могу решити преко ноћи, али је уверена да се нека питања, као што је питање трговине, могу решити.

Она је нагласила да се Немачка противи једностраним корацима и да због тога жели да се настави дијалог који ће донети резултате, чиме би се умањила опасност једностраних корака.

Лето је, према њеним речима, донело догађаје за које би међународна заједница желела да су прошлост.

Немачка је признала Косово, а Србија то није, и постоје разлике у ставовима две земље, признала је она.

Меркелова је додала да је потребно да Немачка и Србија чешће разговарају и да се не дозволи да избори ометају напредак на том путу. Она се изјаснила као оптимиста кад је реч о могућности решавања проблема на западном Балкану.

„Европа је решење. Када будете чланица ЕУ, и део шенгена, онда више нема граница, нема пасоша. Не треба заборавити шта се добија прихватањем Копенхашких принципа”, поручила је шефица немачке владе.

Односи две земље су добри, додала је она указујући да 300.000 Срба, који су стално настањени у Немачкој, представљају одређену врсту моста између две земље.

Тадић је новинарима изјавио како је уверен да се могу наћи решења која су одржива, да је могуће „дебалканизовати” Балкан, да је могућ приступ без конфликата и да би то био допринос и Балкану и унији.„Такође, имам и сопствена уверења и никад нећу подржати ниједно политичко решење за које знам да ће производити нове конфликте и ратове. Не постоје политичке околности у којима бих прихватио таква решења”, рекао је председник Србије.

Он је објаснио да је политика коју води политика помирења.„Србија не признаје Косово и трага за компромисним решењем”, поручио је Тадић.

Србија жели решење, не жели да замрзне конфликт, жели да буде омогућен нормалан живот Србима и Албанцима, али чува властити дигнитет и интегритет као што би то чинила и било која друга европска држава, истакао је Тадић.

Како је објаснио, добијање датума почетка преговора о чланству Србије у ЕУ представљало би подстицај за друге државе региона да интензивније спроводе реформе, а у самој Србији би означило тачку након које више не би било могуће правити ревизију европског пута. „Сматрам да ЕУ никада неће бити комплетирана као политички, мировни и економски пројекат ако не буде интегрисала западни Балкан”, рекао је Тадић.

Канцеларки Меркел јуче је испред Палате „Србија” на Новом Београду приређен свечани дочек, уз почасну гарду и интонирање химни две земље.

Поред председника Тадића, на платоу испред Палате „Србија” немачку канцеларку дочекали су и премијер Мирко Цветковић, потпредседник владе Божидар Ђелић и министри спољних послова и одбране Вук Јеремић и Драган Шутановац.

П. Р. и агенције

-----------------------------------------------------------

„Фо­кус”: Та­ди­ћев шарм и ко­сов­ско пи­та­ње

Бер­лин – Не­мач­ка кан­це­лар­ка Ан­ге­ла Мер­кел по­ка­за­ла се при су­сре­ту са пред­сед­ни­ком Ср­би­је Бо­ри­сом Та­ди­ћем отво­ре­ном за бу­дућ­ност Ср­би­је у Европ­ској уни­ји – са­мо да ни­је не­при­јат­ног „Кпи­та­ња”, те­ме Ко­со­ва, оце­њу­је не­мач­ки не­дељ­ник „Фо­кус” у из­ве­шта­ју из Бе­о­гра­да, у ко­ме го­во­ри о европ­ској пер­спек­ти­ви Ср­би­је, офан­зи­ви шар­ма „а ла Та­дић”, ки­пар­ском про­бле­му и мла­дој срп­ској ели­ти.

„Сце­на има не­чег сим­бо­лич­ног. Та­мо сто­ји он, Бо­рис Та­дић, ус­прав­но, ди­сци­пли­но­ва­но, са­мо­у­ве­ре­но и че­ка Ан­ге­лу Мер­кел. Пред­сед­ник Ср­би­је, ви­сок, гле­да пра­во на моћ­не во­до­ско­ке и но­ву цр­кву ко­ја се упра­во гра­ди. Иза ње­го­вих ле­ђа, Па­ла­та ’Ср­би­ја’, ти­пич­на гра­ђе­ви­на со­ци­ја­ли­стич­ке мо­ну­мен­тал­не ар­хи­тек­ту­ре...по­ка­зу­је јед­но ста­ро вре­ме за Бе­о­град. То 53-го­ди­шњи Та­дић же­ли да оста­ви иза се­бе.Он гле­да на­пред. Јед­на од од­лу­чу­ју­ћих лич­но­сти за ’отва­ра­ње вра­та’ на пу­ту ка европ­ској бу­дућ­но­сти је ње­гов да­на­шњи гост – не­мач­ка кан­це­лар­ка”, опи­су­је „Фо­кус”.

Та­ди­ћу ће „до­ћи до уши­ју” да „ско­ро агре­сив­на ре­то­ри­ка по­след­њих не­де­ља из кру­го­ва вла­де у Бе­о­гра­ду у кон­флик­ту око Ко­со­ва ни­је у Не­мач­кој до­бро­до­шла”, пи­ше „Фо­кус” оце­њу­ју­ћи да је ца­рин­ски су­коб Бе­о­гра­да и При­шти­не про­бу­дио ста­ре стра­хо­ве.

Ма­га­зин, ка­да је реч о од­но­су Та­ди­ћа пре­ма но­ви­на­ри­ма ко­ји су пра­ти­ли кан­це­ла­ра, пи­ше о „офан­зи­ви шар­ма ’а ла’ Та­дић”.

„Фо­кус” пре­но­си да је срп­ски пред­сед­ник ре­као да Ср­би­ја не при­хва­та не­за­ви­сност Ко­со­ва и да би Ко­со­во или Евро­па – би­ла по­гре­шна ал­тер­на­ти­ва.

„Упра­во та­кву од­лу­ку ће ЕУ и упра­во Мер­кел на кра­ју од Бе­о­гра­да тра­жи­ти”, ко­мен­та­ри­ше „Фо­кус”, на­во­де­ћи да пред­сед­ник Ср­би­је озна­ча­ва сли­ку Бал­ка­на ко­ји се „де­бал­ка­ни­зо­вао”, као и да је Мер­ке­ло­вака­за­ла да Не­мач­ка ви­ди бу­дућ­ност Ср­би­је у ЕУ и да ЕУ тре­ба зе­мље за­пад­ног Бал­ка­на.

На­во­де­ћи да то ни­су ди­пло­мат­ске фло­ску­ле, већ да Не­мач­ка же­ли да Ср­би­ја по­ста­не део ЕУ, овај ма­га­зин пи­ше да је Ан­ге­ла Мер­кел та­ко пред­у­пре­ди­ла ства­ра­ње „ле­ген­де” да Бер­лин по­сма­тра Ср­би­ју као не­ку вр­сту „улич­ног де­ра­на” Бал­ка­на и не же­ли да је ви­ди у за­јед­ни­ци.

Ипак, „Кпи­та­ње”, ре­ше­ње ко­сов­ског про­бле­ма, би­ће, оце­њу­је „Фо­кус”, на кра­ју ве­ли­ка пре­пре­ка.

Не­мач­ка, глав­ни да­ва­лац тру­па за Кфор на Ко­со­ву, же­ли да „сви љу­ди на Ко­со­ву мо­гу да жи­ве под мир­ним усло­ви­ма”, пре­но­си „Фо­кус”, ко­ји ука­зу­је на ки­пар­ски про­блем, као упо­зо­ра­ва­ју­ћи при­мер.

Овај ма­га­зин, та­ко­ђе, пи­ше да се Мер­ке­ло­ва су­сре­ла са удо­ви­цом по­кој­ног срп­ског пре­ми­је­ра Зо­ра­на Ђин­ђи­ћа, Ру­жи­цом, и да је мла­дој ели­ти Ср­би­је у ужем кру­гу сиг­на­ли­зи­ра­ла да они же­ле Ср­би­ју у ЕУ.

------------------------------------------------------------

Погледајте Хрватску

Уочи доласка у Београд Ангела Меркел је у Загребу, говорећи о Хрватској која 2013. године улази у ЕУ, рекла: „Моја прича у Београду биће следећа: Погледајте Хрватску, они су успели, ми желимо да ви имате мир, да се побољшате друштвено и економски... да нам се придружите за столом, али ви морате нешто да урадите за узврат. Један од предуслова за Србију је Косово, да се односи између те две државе нормализују”.

----------------------------------------------------------------

Неприхватљиво да се награђују они који посежу за насиљем

„Очекујемо од ЕУ јасан став упућен албанском руководству у Приштини, јер је за нас неприхватљиво да се награђује онај ко посеже за унилатералним актима насиља, да се награђује новом реалношћу на терену”, рекао је Тадић.

Председник Тадић је још једном поручио да Србија жели да проблем решава искључиво дијалогом и мирним средствима и да зато нема потребе да ико Београд тера да поново уђе у разговоре са Приштином.

-----------------------------------------------------------------------

Тадић: Не бавим се политиком да бих побеђивао на изборима

Председник Србије Борис Тадић изјавио је јуче да се не бави политиком да би побеђивао на изборима: „Не могу избори бити оправдање или изговор за нечињење и немам на уму као прву ствар да победим на изборима. Првенствено се бавим политиком да бих оставио добре последице иза себе”.

Агенције
објављено: 24.08.2011.

Quote: Мајски преврат
Мајски преврат је био државни преврат у ком су убијени краљ Александар Обреновић и његова жена, краљица Драга, чиме се прекинула лоза династије Обреновић, која је владала Србијом од средине 19. века. Након Мајског преврата на чело Србије је дошла династија Карађорђевић. Преврат је имао велики утицај на однос Србије и европских сила зато што су се Обреновићи политички ослањали на Аустро-Угарску, а Карађорђевићи на Француску.

Сам догађај, убиство краља и краљице, спровела је организација „Црна рука“ на чијем је челу био официр Драгутин Димитријевић Апис
. То је било у ноћи између 28. маја и 29. маја 1903. године (по старом календару). На исти тај дан је 35 година раније убијен кнез Михаило Обреновић у Кошутњаку

Quote:Тадићје, такође, истакао да би било погрешно Србију ставити је пред ултимативни избор – ЕУ или Косово.„Мислим да је политика ’ЕУ или Косово’ погрешна и ултимативна политика, да није у складу са европским вредностима и да је треба избећи. Треба наћи еластично, креативно решење у датим околностима, које не спречава нормалан живот људи, не угрожава дигнитет ни албанског ни српског народа, које омогућава европски пут и не производи нове опасности за суседне земље”, поручио је председник Србије
Изјави на претседател на земја која беше учесник во три војни, две меѓуетнички и вон нејзина територија и една внатрешна.
Значи за сите нејзини проблеми(Србија), вклучително и оние со Хрватска и Босна криви им биле Албанците.
Она што пробаа да го направат во две други (тогашни) републики а сега држави, значи да отцепат дел од нивната територија, ним им се врати како де факто отцепување на Косово.
An inch today is tomorrow’s mile.
(This post was last modified: 24-08-2011, 01:25 AM by montehristo.)
24-08-2011, 01:20 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

Еден мал цитат сепак боде очи:
Quote:Погледајте Хрватску

Уочи доласка у Београд Ангела Меркел је у Загребу, говорећи о Хрватској која 2013. године улази у ЕУ, рекла: „Моја прича у Београду биће следећа: Погледајте Хрватску, они су успели, ми желимо да ви имате мир, да се побољшате друштвено и економски... да нам се придружите за столом, али ви морате нешто да урадите за узврат. Један од предуслова за Србију је Косово, да се односи између те две државе нормализују”.
Да, дефинитивно земете ја Хрватска како пример, и следете го тој пример, за чија независност се изборија остатоците од нацистичката квислиншка држава наголемо поддржувани од моќни реваншистички кругови во самата Германија и тоа уште од првиот ден на југо- кризата.
Впрочем приказната за ЕУ членството на преостанатиот дел од екс-Ју државите добива препознатлив тек: се исполниле сите претходно напоменати услови и наместо добивање на договореното, за возврат се добиваат нови услови. Како претходно ништо да не е остварено и како да се почнува повторно од нула. На Србија со години и` беше наложувано предавањето на обвинетите за воени злосторства како услов за кандидатски статус. Откако Србите го предадоа и последниот обвинет од списокот (Хаџиќ) за возврат добија што? Нови услови...
ЕУ е куртон на Грос Дојчланд, сега кога Тадиќ реши да ја води Србија во ЕУ ќе мора да игра по нотите на Данке Дојчланд... прашање е сепак дури и ако Тадиќ дигне раце од Косово и ги остави тамошните Срби на милост на тамошната меѓународна полиција дали Србија ќе добие некаков ЕУ статус. Се обидел ли некој да замисли како ќе изгледа нивната лустрација на пример?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
25-08-2011, 03:15 AM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома

Па види вака исто може да боде очи и поговорката: Ко другоме јаму копа, сам у њу пада.
Она што Србите пробаа во Хрватска и Босна, ним им се случи со Косово.
Самите зборови ти велат дека Германците го гледаат Косово како независна држава.
А Србите не, и тоа е проблемот, додека ние бевме во халуцинации и навлечени на српската дрога реалноста не удираше по глава, за повеќе види тука: правото на внатрешно културно самоопределување
25-08-2011, 04:57 AM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

Quote:ЕУ е куртон на Грос Дојчланд, сега кога Тадиќ реши да ја води Србија во ЕУ ќе мора да игра по нотите на Данке Дојчланд

На вас и на сърбите: Да сте мислели на чия страна заставате в WWII. Времето бави, но не прощава.
25-08-2011, 11:53 AM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Македонците, както и останалите българи, беха на истата страна.
Лошо само, че тя загуби.
Хитлер не беше нито по-лош, нито по-добър от Сталин-и двамата беха диктатори.
Само че първият бе повече за интересите на българите, а вторият-повече за интересите на сърбите: по онова време македонците още ги нямаше.
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
25-08-2011, 01:04 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

(25-08-2011, 11:53 AM)Вовата Wrote:
Quote:ЕУ е куртон на Грос Дојчланд, сега кога Тадиќ реши да ја води Србија во ЕУ ќе мора да игра по нотите на Данке Дојчланд

На вас и на сърбите: Да сте мислели на чия страна заставате в WWII. Времето бави, но не прощава.
Да се потсетиме Вово како заврши Грос Дојчланд авантурата од тоа време? Чие знаме се завеја на крај над Рајхстагот? Хехехе, овојпат нема да биде исто?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25-08-2011, 05:26 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

(25-08-2011, 01:04 PM)Black Wolf Wrote: Македонците, както и останалите българи, беха на истата страна.
Лошо само, че тя загуби.
Само че първият бе повече за интересите на българите, а вторият-повече за интересите на сърбите: по онова време македонците още ги нямаше.
Да отворам сега тема за марсовци, нашите бугарски домаќини на овој форум ќе најдат начин да ја навртат расправата накај санстефанските бладања...
25-08-2011, 05:28 PM
Reply
montehristo Online
Неверен Тома

(25-08-2011, 01:04 PM)Black Wolf Wrote: Македонците, както и останалите българи, беха на истата страна.
Лошо само, че тя загуби.

Полека Црн Волку,
Пред неколку години беа отворени архивите на Нацистичката Германија, архивите од времето на Сталин се селективно отворени.
Остави ги историчарите да работат на мира.
Не знам дали ти си Историчар па вакви оценки даваш како некој авторитет, или само млатиш празна слама.
Оваа тема ја започнав да покажам како во помалку од една деценија на една елита на една нација и се има случено баш она што тие го подготвувале на други две држави, но тоа елитата нема да го плати туку тој јаден народ.
Ако имаш нешто да додадеш во врска со темата повели.

25-08-2011, 05:43 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(25-08-2011, 05:43 PM)montehristo Wrote:
Лошо само, че тя загуби.

Полека Црн Волку,
Пред неколку години беа отворени архивите на Нацистичката Германија, архивите од времето на Сталин се селективно отворени.
Остави ги историчарите да работат на мира.
Не знам дали ти си Историчар па вакви оценки даваш како некој авторитет, или само млатиш празна слама.
Оваа тема ја започнав да покажам како во помалку од една деценија на една елита на една нација и се има случено баш она што тие го подготвувале на други две држави, но тоа елитата нема да го плати туку тој јаден народ.
Ако имаш нешто да додадеш во врска со темата повели.

И аз и Чер Вълк говориме точно по темата. Историята се повтаря. Германия и България съществуват и са в отново са в съюз. Стари съюзници не с забравят...

Когато на римските императори им станало прекалено тежко да владеят света политически, те приели християнството и сега Ватикана е най-богатата единица в света. Когато Германия не можа да победи европа военно, прие други правила на играта и сега я командва икономически, а СССР които "победиха" го няма на сегашните мапи. Само за по-малко от 50 години Icon_razz. Такыв период в историята е нищо.

На оная куха лейка Мрачният конник, да го запитам КЪДЕ Е ОНОВА ЗНАМЕ, което се развя над Райхстага през 1945? Къде е държавата която го рязвя? Къде е идеологията и? Днес, а не през 1945? Къде е държавата, част от която беше Македония? Къде е знамето и? Къде се вее? Днес, а не през 1944. Къде е туморното образувание, така наречената Германска "демократична" република? Къде е днес, а не през 1945? А ако се надяващ, че Германия и запада ще загубят, продължавай да мастурбираш. Ама преди това погледни тука на кого се нядяваш да добие Icon_razz : Това ви е надеждата
26-08-2011, 11:18 AM
Reply
Il Schismatico Offline
Posting Freak

Монтехристо, спор няма-аз съм напълно съгласен с теб че "елитите" на държавите играят хазарт с историята, а па народите плащат.
Това е параметър №1 от съвременната неработеща т.нар. теория на демокрацията, която усърдно крие факта че държавите са експлоататорски интструмент за подтискане на индивидите /аз съм як либертарианец, либерал-индивидуалист, анархист и ултра-консервативен свободен капиталист по идеология-да ти го кажа направо/.
Че македонците в 1941-44 са били масово на страната на "Окупатора" и че партизанското ви движение и "възстания" е 100% комунистическа митология, също е ясно-я имало 100 човека, я не.
Точно както сега при пописа от 1600 македонци в България като махнахме с двойното гражданство и с майчиния език български, и останаха за 2 автобуса хора...
Не ме разбирай погрешно-не отричам антифашистките настроения на Балканите, дядо ми е лежал 1 година в затвора по политически причини 1942 и са го били до несвяст там, но-да се твърди че е било в некакви импозантни размери и у нас, и у вас, това движение, е некоректно.
Още повече пък е некоректно да се тегли чертата по линията комунизъм-фашизъм като аналогична на интернационален македонизъм-великобългарски санстефанизъм: да се схване това не е въпрос на историчарство, а на здрав разум.
И двете идеологии са бай дъ уей тоталитарни и диктаторски.
Какво да ги оставям да работят спокойно историците, нали работят спокойно вече 20 години в пост-югославска амосфера поне вашите и какво изработиха? Глупости на търкалета-сродиха в с пакистанците, Кузман ходи с 5 часовника на ръката, бие ги тока по вестниците ви, открихме дневника на Мисирката дето си пише црно на бело от него сам че е македонски българин, ама пак това значело нещо друго :-) хахаха, остави се, историчарите пишат каквото им кажат политиците, по простата причина че ония им дават финансиране за проекти и им плакят заплатите.
Въпросът е там, че сърбите имаха късмет 2 войни да изберат случайно печелившите страни-Франция и Русия съответно: много ме боли, идат нови войни: да видим сега кой кого ше избере и какво ще направи ако сам се окаже със свалени гащи в окопа :-)
Поздрави,
Стига плачове! Всяка луна е ужасна,
всяко слънце – горчиво, додето умре.
Любовта в сладки спазми защо ли ме тласна…
Разтвори се, мой трюм! Погълни ме, море!

http://tsvetno.blogspot.com/2008/07/blog-post_257.html
(This post was last modified: 26-08-2011, 01:09 PM by Il Schismatico.)
26-08-2011, 01:06 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk

(26-08-2011, 11:18 AM)Вовата Wrote: На оная куха лейка Мрачният конник, да го запитам КЪДЕ Е ОНОВА ЗНАМЕ, което се развя над Райхстага през 1945? Къде е държавата която го рязвя? Къде е идеологията и? Днес, а не през 1945? Къде е държавата, част от която беше Македония? Къде е знамето и? Къде се вее? Днес, а не през 1944. Къде е туморното образувание, така наречената Германска "демократична" република? Къде е днес, а не през 1945? А ако се надяващ, че Германия и запада ще загубят, продължавай да мастурбираш. Ама преди това погледни тука на кого се нядяваш да добие Icon_razz : Това ви е надеждата
Главо дрвена, кулминација на занесот со идејата “Грос Дојчланд“ бил и секогаш ќе биде поход врз Русија. Таа историја редовно се повторува. Токму ти како Бугарин не би сакал историјата да се повтори, освен ако си спремен да ги живееш следните 40 години (повторно) под руско...
27-08-2011, 08:14 PM
Reply