Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marko na CNN
Author Message
barba Offline
שמע ישראל
****

Posts: 589
Joined: Jul 2011
Reputation: -8
#1

(ako sum zgresil so postavuvanje na temava, najdete i go pravoto mesto)I am that which grips the heart in fright, hearkens night and silence the light!!

Peace is lie, there is only a passion,
Trough passion i gain strength,
Trough strength i gain power,
Trough power i gain victory,
Trough victory my chains are broken.

The Force shall set me free
09-08-2011, 06:26 PM
Reply
alexdgreat
Unregistered

 
#2

(09-08-2011, 06:26 PM)barba Wrote: (ako sum zgresil so postavuvanje na temava, najdete i go pravoto mesto)
overated, na deckoto mu poklonija 20 kompjuteri za dzabe seto toa se simulira na 1-3 kompjuteri kako nas obicnite smrtnici.
10-08-2011, 08:11 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Не ли се ова малку постари вести, прилогот со Марко го даваа на Си Ен Ен пред некоја година...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
11-08-2011, 12:58 AM
Reply
Nikola Jelovac Offline
Member
***

Posts: 56
Joined: Jul 2011
Reputation: 0
#4

(11-08-2011, 12:58 AM)МрачниотКоњаник Wrote: Не ли се ова малку постари вести, прилогот со Марко го даваа на Си Ен Ен пред некоја година...

Остај што е веста стара, не знам што бара во “Политика“.

11-08-2011, 11:50 AM
Reply
barba Offline
שמע ישראל
****

Posts: 589
Joined: Jul 2011
Reputation: -8
#5

lele koja ljubomora ne mi se veruva... i sto ako mu dale 20 kompjuteri ??? zemi ubij se mu zaviduvas na detence....
pa i ovoj crnogorecov koga ke go procitam.... klasika komunjarizam
I am that which grips the heart in fright, hearkens night and silence the light!!

Peace is lie, there is only a passion,
Trough passion i gain strength,
Trough strength i gain power,
Trough power i gain victory,
Trough victory my chains are broken.

The Force shall set me free
27-08-2011, 02:33 PM
Reply