Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verzija na forumot za mobilni uredi?
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1
1cool 
Можеби досега админите веќе имаат размислувано за верзија на форумот за мобилни уреди. Факт е дека многумина од нас најголем дел од времето на интернет го поминуваат на мобилниот. Исто така повеќето нови мобилни уреди се способни да ја прикажат полната верзија на овој (и многу други) сајтови. Сепак полната верзија прикажана на мобилен е замор зашто бара постојана навигација, зумирање итн. Кога би можеле да очекуваме верзија за мобилен /дали воопшто да очекуваме?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
28-06-2011, 09:27 PM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(28-06-2011, 09:27 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Можеби досега админите веќе имаат размислувано за верзија на форумот за мобилни уреди. Факт е дека многумина од нас најголем дел од времето на интернет го поминуваат на мобилниот. Исто така повеќето нови мобилни уреди се способни да ја прикажат полната верзија на овој (и многу други) сајтови. Сепак полната верзија прикажана на мобилен е замор зашто бара постојана навигација, зумирање итн. Кога би можеле да очекуваме верзија за мобилен /дали воопшто да очекуваме?


Perfectford е на одмор а тој е задолжен за техничкиот дел. Ке се врати деновиве па ке добиете и ти МраченКоњанику и Страшо Добрев конкретен одговор.
30-06-2011, 07:58 PM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#3

Во тек на неделата што доаѓа ке биде овозможена и верзијата за пристап од мобилни уреди. Сега сме зафатени со мали измени на насловната страница. Се подготвува простор за "ИЗГРЕЈ ЗОРА НА СЛОБОДАТА".
07-07-2011, 09:03 PM
Reply