Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 4.54 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бугарите си ги симнаа маските
Author Message
Misla
Unregistered

 
#61

(18-01-2011, 09:42 AM)Stefan Wrote:
(18-01-2011, 09:11 AM)Misla Wrote: Sakav da zapisam kurs po toj jazik, ama mnogu mi e smesen koga ke slusam, nekako zvuci komicno-seljacki, pa glupo e da odam samo za da se smeam....Party3


Не бе, ние на македонския му викаме български.Party3

А на българскиот како му Shok викате??Party3
18-01-2011, 10:14 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Бугарите си ги симнаа маските - by Misla - 18-01-2011, 10:14 AM