Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Едно прашање
Author Message
афион Offline
Posting Freak
*****

Posts: 2,509
Joined: Mar 2010
Reputation: 3

Значи сега јас сум како оние од на голи оток???По месеци изолација ме ослободувате да видите дали сум подобен???
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija


http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
14-10-2010, 09:14 PM
Reply


Messages In This Thread
Едно прашање - by netmkd - 07-01-2010, 10:29 AM
RE: Едно прашање - by netmkd - 10-02-2010, 09:00 PM
RE: Едно прашање - by toni_a - 17-02-2010, 08:13 AM
RE: Едно прашање - by toni_a - 20-02-2010, 10:30 AM
RE: Едно прашање - by toni_a - 20-02-2010, 05:33 PM
RE: Едно прашање - by Вовата - 25-07-2010, 11:22 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 28-02-2010, 04:05 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 01-03-2010, 08:37 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 01-03-2010, 11:31 PM
RE: Едно прашање - by dzandar - 03-03-2010, 01:26 AM
RE: Едно прашање - by acko - 05-03-2010, 02:01 PM
RE: Едно прашање - by dzandar - 05-03-2010, 06:28 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 05-03-2010, 06:39 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 03-03-2010, 06:37 PM
RE: Едно прашање - by perfectford - 04-03-2010, 09:16 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 04-03-2010, 11:51 PM
RE: Едно прашање - by mungos - 09-03-2010, 11:33 PM
RE: Едно прашање - by афион - 03-05-2010, 02:51 PM
RE: Едно прашање - by афион - 03-05-2010, 06:12 PM
RE: Едно прашање - by афион - 05-05-2010, 10:42 PM
RE: Едно прашање - by афион - 10-05-2010, 06:50 PM
RE: Едно прашање - by афион - 11-05-2010, 06:10 PM
RE: Едно прашање - by афион - 12-05-2010, 09:36 PM
RE: Едно прашање - by афион - 14-05-2010, 07:25 AM
RE: Едно прашање - by афион - 03-06-2010, 05:59 PM
RE: Едно прашање - by Kasnakovski - 05-06-2010, 10:47 PM
RE: Едно прашање - by Kasnakovski - 06-06-2010, 01:01 PM
RE: Едно прашање - by acko - 06-06-2010, 04:53 PM
RE: Едно прашање - by афион - 06-06-2010, 12:35 AM
RE: Едно прашање - by афион - 06-06-2010, 07:31 AM
RE: Едно прашање - by афион - 06-06-2010, 02:21 PM
RE: Едно прашање - by acko - 06-06-2010, 03:52 PM
RE: Едно прашање - by афион - 06-06-2010, 03:56 PM
RE: Едно прашање - by acko - 06-06-2010, 04:34 PM
RE: Едно прашање - by афион - 06-06-2010, 05:36 PM
RE: Едно прашање - by Solenik - 08-06-2010, 07:12 PM
RE: Едно прашање - by афион - 08-06-2010, 09:23 PM
RE: Едно прашање - by афион - 15-07-2010, 10:58 PM
RE: Едно прашање - by афион - 19-07-2010, 07:43 AM
RE: Едно прашање - by афион - 25-07-2010, 07:00 PM
RE: Едно прашање - by афион - 27-07-2010, 01:53 PM
RE: Едно прашање - by афион - 27-07-2010, 08:09 PM
RE: Едно прашање - by афион - 28-07-2010, 12:11 AM
RE: Едно прашање - by demmian - 28-07-2010, 02:51 AM
RE: Едно прашање - by Вовата - 28-07-2010, 11:19 AM
RE: Едно прашање - by Zoograf - 28-07-2010, 08:01 PM
RE: Едно прашање - by Zoograf - 29-07-2010, 11:10 AM
RE: Едно прашање - by Paradigm - 29-07-2010, 02:40 PM
RE: Едно прашање - by Вовата - 29-07-2010, 03:49 PM
RE: Едно прашање - by Paradigm - 28-07-2010, 08:13 PM
RE: Едно прашање - by Вовата - 29-07-2010, 04:51 AM
RE: Едно прашање - by acko - 29-07-2010, 05:12 PM
RE: Едно прашање - by Solenik - 30-07-2010, 02:23 PM
RE: Едно прашање - by афион - 19-08-2010, 07:35 PM
RE: Едно прашање - by demmian - 20-08-2010, 08:22 PM
RE: Едно прашање - by афион - 23-08-2010, 08:19 AM
RE: Едно прашање - by афион - 31-08-2010, 11:10 PM
RE: Едно прашање - by афион - 31-08-2010, 04:50 PM
RE: Едно прашање - by TATAP - 26-09-2010, 01:06 AM
RE: Едно прашање - by Пат - 15-10-2010, 08:42 PM
RE: Едно прашање - by афион - 14-10-2010, 09:14 PM
RE: Едно прашање - by Solenik - 15-10-2010, 08:40 PM
RE: Едно прашање - by афион - 15-10-2010, 09:04 PM
RE: Едно прашање - by афион - 15-10-2010, 09:03 PM
RE: Едно прашање - by Пат - 15-10-2010, 09:07 PM
RE: Едно прашање - by афион - 15-10-2010, 09:45 PM
RE: Едно прашање - by Пат - 16-10-2010, 08:28 PM
RE: Едно прашање - by Пат - 18-10-2010, 08:03 PM
RE: Едно прашање - by Пат - 23-10-2010, 03:48 PM
RE: Едно прашање - by montehristo - 02-11-2010, 09:53 AM
RE: Едно прашање - by toni_a - 07-11-2010, 02:15 PM
RE: Едно прашање - by афион - 11-01-2011, 03:24 PM
RE: Едно прашање - by acko - 11-01-2011, 03:35 PM
RE: Едно прашање - by perfectford - 11-01-2011, 06:31 PM
RE: Едно прашање - by poprushev - 15-01-2011, 04:39 AM
RE: Едно прашање - by poprushev - 15-01-2011, 04:40 AM
RE: Едно прашање - by Misla - 16-01-2011, 02:12 PM
RE: Едно прашање - by montehristo - 27-01-2011, 10:42 PM
RE: Едно прашање - by poprushev - 18-01-2011, 10:30 AM
RE: Едно прашање - by poprushev - 18-01-2011, 10:30 AM
RE: Едно прашање - by poprushev - 18-01-2011, 10:42 AM
RE: Едно прашање - by афион - 22-01-2011, 09:55 AM
RE: Едно прашање - by perfectford - 22-01-2011, 11:37 AM
RE: Едно прашање - by афион - 22-01-2011, 11:40 AM
RE: Едно прашање - by афион - 22-01-2011, 05:33 PM
RE: Едно прашање - by афион - 22-01-2011, 06:36 PM
RE: Едно прашање - by TATAP - 26-01-2011, 01:25 AM
RE: Едно прашање - by афион - 30-01-2011, 11:03 AM
RE: Едно прашање - by TATAP - 30-01-2011, 11:53 AM
RE: Едно прашање - by афион - 30-01-2011, 08:06 PM
RE: Едно прашање - by IvoPaunov - 30-01-2011, 08:36 PM
RE: Едно прашање - by афион - 30-01-2011, 09:05 PM
RE: Едно прашање - by TATAP - 30-01-2011, 10:11 PM
RE: Едно прашање - by афион - 30-01-2011, 10:53 PM
RE: Едно прашање - by TATAP - 30-01-2011, 11:00 PM
RE: Едно прашање - by ВАЖНА - 31-01-2011, 01:28 PM
RE: Едно прашање - by ВАЖНА - 31-01-2011, 02:44 PM
RE: Едно прашање - by nuleg - 31-01-2011, 03:46 PM
RE: Едно прашање - by nuleg - 31-01-2011, 04:14 PM
RE: Едно прашање - by nuleg - 31-01-2011, 05:02 PM
RE: Едно прашање - by афион - 13-02-2011, 06:17 PM
RE: Едно прашање - by goran16ta - 02-03-2011, 12:12 AM
RE: Едно прашање - by goran16ta - 15-03-2011, 05:47 PM
RE: Едно прашање - by TATAP - 11-08-2011, 05:38 PM
RE: Едно прашање - by Gnoj - 12-08-2011, 02:10 AM