Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Богиня моя - Анастеja!
Author Message
Kasnakovski Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,223
Joined: Mar 2010
Reputation: 18
#5

И мене ме банира, само не каза с какви лични податоци съм злоупотребил.
Решила и ме банирала.


Quote:Анастеа
Администратор


ПИПИ долгиот чорап
Регистриран: 07.Април.2008 Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 23036
репутација: 7638


Испратена: од вчера во 00:43


Каснакоски суспендиран на еден месец поради мешање во модерирање на историја и злоупотреба на лични податоци јавно на форум.
(This post was last modified: 18-11-2010, 09:48 AM by Kasnakovski.)
18-11-2010, 09:48 AM
Reply


Messages In This Thread
Богиня моя - Анастеja! - by Sava - 18-11-2010, 12:06 AM
RE: Богиня моя - Анастеja! - by Kasnakovski - 18-11-2010, 09:48 AM