Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Може ли да има нешто обшто между МК и БГ?
Author Message
jingiby Offline
Posting Freak
*****

Posts: 994
Joined: Aug 2010
Reputation: 15

Нашето заключение е, че няма причини да се делим и не трябва да се делим, ако обичаме народа си и неговото добро. Yea
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
28-11-2010, 03:46 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Може ли да има нешто обшто между МК и БГ? - by jingiby - 28-11-2010, 03:46 PM