Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 3.92 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Диети
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#6

(23-02-2010, 06:01 PM)Vodno konche Wrote: Ако може да питам. Дали се пие боза в Македония. Аз бях в Скопие и Охрид, но не видях боза.Ima boza vo Makedonija, uste se pie samo normalno vo mnogu pomal procent od porano. Obicno ja ima vo slatkarnici onie klasicnite, ne od ovie sega moderniziranite.
24-02-2010, 03:21 AM
Reply


Messages In This Thread
Диети - by mence - 05-01-2010, 02:19 PM
RE: Диети - by mence - 20-01-2010, 02:38 PM
RE: Диети - by basilius_2 - 20-01-2010, 02:45 PM
RE: Диети - by mence - 24-01-2010, 11:41 AM
RE: Диети - by Vodno konche - 23-02-2010, 06:01 PM
RE: Диети - by mence - 24-02-2010, 03:21 AM
RE: Диети - by Vodno konche - 24-02-2010, 07:43 AM
RE: Диети - by toni_a - 14-07-2011, 06:51 AM
RE: Диети - by mence - 07-06-2010, 03:33 AM
RE: Диети - by mence - 16-06-2010, 12:27 PM
RE: Диети - by mence - 21-06-2010, 01:59 PM
RE: Диети - by mence - 24-06-2010, 02:29 PM
RE: Диети - by mence - 09-07-2010, 12:43 PM
RE: Диети - by perfectford - 10-07-2010, 12:49 AM
RE: Диети - by mence - 02-04-2011, 09:04 PM
RE: Диети - by toni_a - 14-07-2011, 06:16 AM
RE: Диети - by toni_a - 14-07-2011, 06:01 AM
RE: Диети - by toni_a - 14-07-2011, 06:29 AM
RE: Диети - by Accipiter82 - 29-09-2013, 05:11 PM