Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.7 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАНЕ ЦВЕТАНОВ-НОВ ЈУНАК ОД МАКЕДОНИЈА
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11

Sega mi javija nesto se suska deka VANE postoi moznost da go jadi stapot
27-12-2010, 07:55 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ВАНЕ ЦВЕТАНОВ-НОВ ЈУНАК ОД МАКЕДОНИЈА - by NACIONALIST - 27-12-2010, 07:55 PM