Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СПОРЕД КЕЖАРОВСКИ ПРЕД И ПОСЛЕ ГРУЕВСКИ ВО МАКЕДОНИЈА ТЕЧЕЛО МЕД И МЛЕКО
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#2

како бе па нели плачеше дека повторно ќе му се суди Еве На Кежаровски повторно ќе му се суди - ќе протестираат ли ...
https://republika.mk/vesti/makedonija/na...vtorno-kje... Со наслов На Кежаровски повторно ќе му се суди – ќе протестираат ли невладините на Сорос против Рускоска-обвинителство и Кацарска-
04-10-2020, 09:54 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: СПОРЕД КЕЖАРОВСКИ ПРЕД И ПОСЛЕ ГРУЕВСКИ ВО МАКЕДОНИЈА ТЕЧЕЛО МЕД И МЛЕКО - by Flok - 04-10-2020, 09:54 PM