Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
„МАКЕДОНСКИ“ КОНЗЕРВАТИВЦИ? КОЈ НАВИСТИНА СТОИ ЗАД НИВ ?
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,489
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

[Image: 131435907_2737317169857729_8162185302333...e=5FFDB71D]
[Image: 131521603_3659470827429982_1231368922439...e=5FFE46CE]
[Image: 131444008_379954159963014_72985152155193...e=5FFE93C0]

Василевски ме блокирал за да неможам да му одговорам на лагите кои ги напишал.

[Image: image.jpg]

Големиот Шопенхауер ги детектирал до перфекција лажговците како Василевски:

„Ниедна вистина не треба да се плаши од друга. Измамата и заблудата, напротив мораат да се плашат од секоја вистина“
14-12-2020, 11:35 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: „МАКЕДОНСКИ“ КОНЗЕРВАТИВЦИ? КОЈ НАВИСТИНА СТОИ ЗАД НИВ ? - by ЈорданПетровски - 14-12-2020, 11:35 PM