Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗАЕВ ВС ЈОВАНОВСКИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,783
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

Quote:Robert Mileski  фб статус

Знаете, кога јас тука, никој и небитен, ќе "излезам од карактер", тоа не причинува никому никаква вистинска штета. Но кога човек што води држава, ги има сите полуги на власта и целот државен репресивен систем, и ќе почне да раскажува прикаски со навреди спрема пратеници пред кои ТОЈ ОДГОВАРА, а не тие, и кога изјавува реченици како "пукнете" и слично, тогаш сите треба да направат пауза и загрижени, да подразмислат. Мене искрено ме загрижи со ваквите испади. Сепак таа фунцкија е премногу сериозна за да си дозволи вакво нешто. Но, за жал, црвот работи, оној што секој од нас го имаме во нас, оној што почнува да нѐ јаде одвнатре кога знаеме дека тоа што го правиме е погрешно.
02-07-2018, 05:46 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ЗАЕВ ВС ЈОВАНОВСКИ - by ЈорданПетровски - 02-07-2018, 05:46 PM