Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СИНА ПТИЦА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,994
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

[Image: 56sednica.1.png][Image: 56sednica.2.png][Image: 56sednica.3.png][Image: 56sednica.4.png]


[Image: 56sednica.5.png][Image: 56sednica.6.png]
05-12-2017, 11:33 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: СИНА ПТИЦА - by ЈорданПетровски - 05-12-2017, 11:33 PM