Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 22 Vote(s) - 2.77 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мистерии,УФО и загатки!
Author Message
Pirinec-Vrhovist Offline
Воjвода
****

Posts: 399
Joined: Dec 2009
Reputation: 15
#1(This post was last modified: 11-01-2010, 04:06 PM by Пеницилин.)
30-12-2009, 03:12 PM
Reply


Messages In This Thread
Мистерии,УФО и загатки! - by Pirinec-Vrhovist - 30-12-2009, 03:12 PM