Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НОВ ТРОЈАНСКИ КОЊ НА СЛУЖБАТА !!??
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#3

Да, Јордане, во право си. Такви се и моите размисли и искуства.
13-12-2015, 08:55 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: НОВ ТРОЈАНСКИ КОЊ НА СЛУЖБАТА !!?? - by hristo - 13-12-2015, 08:55 AM