Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
УДБА ГИ РАБОТИ БУГАРИТЕ КАКО БАВЧА !!!
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,206
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

[Image: BajPandeeff41a.jpg]

Како го гледа и доживува Пандета Ефтимов, дописничката на бугарската тв Скат-Марија Цветкова

Quote:Панде Евтимов е рядко срещана личност, патриот, отдаден на България. Не мисля, че има по-умен човек от него не само в Преспанския край, но и в цяла България Духът му е войводски, мозъкът - енциклопедия, сърцето - българско!


Еве специјален поздрав за Марија Цветкова, поздрав од кој Марија ке го види сърцето - българско на Пандета Ефтимов

[Image: PandeEftim59b6.jpg]

[Image: Photographbd0e.jpg]


[Image: Photographb8c1.jpg]

23-12-2014, 12:22 AM
Reply


Messages In This Thread
УДБА ГИ РАБОТИ БУГАРИТЕ КАКО БАВЧА !!! - by ЈорданПетровски - 23-12-2014, 12:22 AM