Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.38 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонија го крие гробот на Александар Велики?
Author Message
demmian
Unregistered

 

(27-03-2010, 09:58 PM)ivan mihajlov Wrote: Да Дамяне Jас сам таро-монгол


Па си!Немој ни да се обидуваш да се тешиш дека не си!Не бегај од личниот си идентитет-голем грев е тоа!Devil3


(27-03-2010, 09:58 PM)ivan mihajlov Wrote: А САМ ГО КАЖАЛ НА МНОГО МАКЕДНЦИ ВО КОГА САМ БИЛ ВО СКОПИЕ ДЕКА НЕ СА МАКЕДНЦИ ТУКО ФИРОМЦИ КОЕ И9МА РАЗЛИКА КАКО ВИЖДАШ САМ СИ ЗА СЕГА ЖИВ И ЗДРАВ ..ДАЖЕ И НА ЕДИН ПОЛИЗАЕЦ ГО БЕХ КАЖАЛ ВО ОЧИТЕ ...МНГО СТЕ МОКНИ НА ЗБОРОВЕ ВОЕ ГО ЗНАМ Nee_taka

ФИРОМ е инето под кое е зписана вашта държава во ООН ваште политичари са го измислили и нетреба да се срдите на светот за ва име !....Jас го користан фиромци оти за мене македнците са си бугари а вие сте имате за нещо друго ..да има разлика !

Ти си го кажал тоа???!!!

Вас Дучето ви го истепаа без да го каже тоа,ти си го кажал.

Не може да си го кажал,сега немаше да пишуваш на котле.Немаше да си меѓу живите просто.Icon_cool
27-03-2010, 10:04 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Македонија го крие гробот на Александар Велики? - by demmian - 27-03-2010, 10:04 PM