Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КОЛКУ СОСТОЈБАТА ВО ЕКОНОМИЈАТА ВО СРБИЈА Е ИСТА СО ТАА ВО МАКЕДОНИЈА?
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#1

Видов еден интересен видеоклип од дебата за економијата во Србија, па состојбите во Србија многу ми заличија за тие во Македонија. Исто така, има интересни ставови за економските модели во светот и нивно значење за политичко-економските состојби во земји кои тие модели ги применуваат:
20-02-2014, 03:11 PM
Reply