Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗАДОЛЖУВАЊЕ БЕЗ ГРАНИЦИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,286
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1
КонтраПлан


„Кога задолжувањето ќе го достигне плафонот, кога кредитирањето ќе престане, тогаш исчезнуваат и сите работни места кои зависеле од тие пари. Тогаш доаѓа до рецесија." - Лудвиг фон Мизес
13-03-2013, 02:15 PM
Reply